Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annak is ingyen adjak a...

Annak is ingyen adjak a koronavirus elleni vakcinat aki nem rendelkezik TAJ-szammal?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
TAJ számmal minden magyar állampolgár rendelkezik.
2021. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kepzeld el nem mindenki
2021. máj. 14. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Valóban nem mindenki rendelkezik TAJ-számmal illetve az egészségbiztosítás nem jár ingyen ha nem vagy tanuló vagy nyugdíjas.

Egyébként a kérdésedre a válasz: nem.

Viszont szerintem megéri ezért legalább erre a pár hónapra befizetni, vagy ha más miatt nincs akkor elmenni kormányablakba és igényelni.

2021. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én értem, mire gondol a kérdező. Akinek 48000 Ft-ot meghaladja az egészségügyi szolgáltatási járulék tartozása és barna lámpás a TAJ száma, tehát érvénytelen, a Covid oltás annak is ingyenes. Sőt annak igazán fontos hogy felvegye az oltást, mert ha elkapja a vírust, a kezelés nem lesz ingyenes.
2021. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És akinek abszolut nincs kartyaja mert pl, kulfoldon dolgozik, illetve ott is el.?
2021. máj. 14. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem az első kommentben.
2021. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!