Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nemi betegség tünetei, vagy...

Nemi betegség tünetei, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja ismertem meg egy nőt, az első hónapban csak orál, majd a másodikban rendszeresen aktus is történt.


Ezidő alatt az első hónapban egyszer 3 napra kidőltem, láz/gyengeség nem szoktam betegeskedni betudtam annak, hogy néha-néha elkap az ember valami nyavalyát.


Egy hete nagyon durván befagadt a torkom, antibiotikumot is kaptam rá, a felírt adag 3/4-ét beszedtem majd hanyagoltam. De most ismét visszatért a torokfájdalom, hőemelkedéssel.


Enyhén hipochonder vagyok szóval olvasgattam a neten és azt találtam, hogy akar HIV fertőzés is lehet, a torokfájás/láz alapján.


Lehetséges, hogy ilyen gyorsan jelentkeznének egy HIV kaliberű vírus első tünetei?


Aktusok során mindig óvszert használunk, de egyszer kiszakadt (gyorsan észrevettük), nekem volt előtte 5 partnerem neki is hasonló számban volt szexuális kapcsolata a múltban.



2021. máj. 15. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Az antibiotikum semmit nem ér ha nem szeded végig.

Tehát ki sem kezelted magad.

A nemi betegség meg csak szűréssel derül ki

2021. máj. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha hipochonder vagy, akkor miért nem szedted be az ÖSSZES antibiotikumot???

Ha hipochonder vagy, akkor miért van állandóan változó szexpartnered?


A HIV nem egészen igy alakul ki. Ha HIV-es vagy, akkor azt nem ettől a nőtől kaptad el, őt csak megfertőz(het)ted, amig tünetmentes voltál.

2021. máj. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez tény a HIV legelső tünete ami az első pár hónapban jelentkezik, amit leírtál. Utána akár évekig semmi tünet. De orális sexnél is elkapható a szájban mindig rengeteg apró sérülés lehet, pl az iny vérzik észre se venni, de ez elég. Vagy elmész HIV tesztre vagy adsz vért, azt szűrik, és ha nem jó értesítenek.
2021. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
És igen elkaphattad a nőtől, mért ne kaphattad volna el? De persze lehet véletlen egybeesés is. És a láz stb, az esetek felében jelentkezik csak.
2021. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak azért gondolnám azt, hogy nálam nem a HIV vírus első tünetei jelentkeztek mert az antibiotikum igen hatásosnak bizonyult esetemben, és úgy tudom hogy az csak bakteriumok ellen hatásos.


Megköszönném ha meg egy a témában nálam jártasabb olvasó megerősítené a feltételezésem!

2021. máj. 18. 09:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!