Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha Izraelben bevált hogy a...

Ha Izraelben bevált hogy a boltba is csak védettségivel lehetett menni és visszaszorult a járvány akkor itt miért nem vezetik be ? Félelmetes ahogy tele volt a tesco

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 18:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem gyakorlatilag nincsenek ilyenek mindenki oltható maximum nem ugyanazzal. Egyedi eset lehet tízmillió az 1hez hogy mégsem azonban annak ez a legkisebb baja hogy vásárolhat e.

Nem rám kell hallgatni hanem az orvosokra tudósokra és a miniszterelnök úrra. Oltás nem oltás téma lezárva. A kérdésre várom a választ. De majd elküldöm a miniszterelnök úrnak is hátha megválaszolják.

2021. máj. 16. 18:46
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Jajj te ilyen fityeszes 🐑 vagy

Gondolhattuk volna🤦‍♀️😂

2021. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez a jatekkartya NEM a vedettsegrol szol. Epp beoltottak vedettseg nelkul megkaptak. Ez egy milliardos buli, rosszul elsult embereket megoszto jelenseg, de a jarvany szempontjabol irrelevans.
2021. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Néha nem tudom eldönteni, hogy valaki csak trollkodik, vagy tényleg ekkora kretén.


Egyébként be vagyok oltva.

2021. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

#11:

"Nem gyakorlatilag nincsenek ilyenek mindenki oltható maximum nem ugyanazzal"


Maximálisan oltáspárti vagyok, de ez nem igaz!

Személyesen ismerek több olyan daganatos beteget, akiknek a kezelőorvos azt mondta, csak a kezelések vége után olthatók, ami sok esetben több hónap!

Én szerencsés vagyok, olyan a kezelésem, hogy két ciklus közt a pihenő időszakban fel tudtam venni. Sokan megtehetik, de nem minden kemoterápiás szer mellett tehető meg!

Még nálam is kérdéses, hogy az ismétlő mehet-e, mivel olyan nem várt oltási reakciók lettek a betegségemből és a kezelésemből adódóan, hogy az ismétlővel lehet, hogy nekem is meg kell várnom a kezelések végét.

2021. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Persze, mindenki oltható, legalábbis egyszer biztosan...

Félelmetes, hogy tele van a Tesco? Hát ne menj oda még te is, támogasd inkább a kis boltokat, hazai vállalkozásokat.

Amúgy megsúgom, nálunk is visszaszorult a járvány, ahogy szinte mindegyik európai országban.

2021. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Remélem az oltatlanok nem mehetnek majd sehova és minél szigorúbb oltasok lesznek
2021. máj. 17. 11:27
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Milyen az a szigorú oltás? Vicsorog?
2021. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Továbbra sem világos te mint oltott mitől tartasz... ha annyira harásos az oltás, nincs mitől félned
2021. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19


Hagyd már rá! Nem látod hogy nem tudja a választ, csak a betanult szöveget fújja? Pedig nem túl bonyolult kérdés volt.

2021. máj. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!