Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szem árpára melyik a jobb? A...

Szem árpára melyik a jobb? A Tetran, vagy a Septosyl?

Figyelt kérdés

Szombaton jött ki, felhívtam az ügyeletet, ott azt mondták, vegyek a gyógyszertárban valami nyugtató hatású szemcseppet, és hétfőn szemészet!

A gyógyszertárban csepp helyett azt javasolták, inkább kenőcsöt használjak. Sikerült tetranhoz hozzájutnom.

Ma reggel felhívtam a szemészetet, ott leráztak azzal, hogy vegyék a gyógyszertárban Septosyl kenőcsöt, azzal kenjem.

Rákérdeztem a tetránra, az volt a válasz, inkább a Septosyl.

Tényleg jobb? Vagy csak le akart rázni?


2021. máj. 17. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

"felhívtam a szemészetet, ott leráztak azzal, hogy vegyék a gyógyszertárban Septosyl kenőcsöt"

Ha nem hiszel a dokinak, miért hinnél az itt válaszoló hozzá nem értőknek?

2021. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: Gyakorlatilag Telemedicina volt, de bennem van, hogy csak lerázni akart. Nem is látott. Az a furcsa, hogy a Tetran vényköteles, így az ember (legalábbis én) azt gondolná, az a jobb.

Természetesen megveszem, nem arról van szó. Csak nekem most fontos, hogy mielőbb helyrejöjjön. Nekem már vagy 30 éve nem volt árpám, de gondoltam, hátha van valakinek gyakorlati tapasztalata. Ez olyan nagy baj?

2021. máj. 17. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tetran nem vényköteles, a Septosyl meg direkt szemre való antibiotikumos kenőcs. 1 árpa meg csak 1 árpa, tökmindegy hogy telefonon mondják hogy vegyél Septosylt vagy a rendelőben.
2021. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: A Tetran is antibiotikumos szemkenz, csak más a hatóanyaga. És a gyógyszertárban mondták, hogy vényköteles. És a házipatika oldal is ezt írja:

[link]


Mindenesetre megvettem a Septosylt, remélem, hamar használni fog.

2021. máj. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!