Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Angliában tényleg pánik van...

Angliában tényleg pánik van már az indiai covid variáns miatt, vagy csak a magyar média paráztat már megint?

Figyelt kérdés
Főleg ott élők írjanak, hogy most akkor mizu,,,

2021. máj. 18. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

? Nézz szét több oldalon. Csak tegnap 2 cikket olvastam, hogy ugyan óvatosságra intenek, de folytatják a nyitást, a gócpontot jelentő városban is csak egy olyan kapta el aki be van oltva, a mutánsok ellen is jó az oltás. Csak gondolom pár médiának ezt fájna leírni.

Saját tapasztalt nincs, párom unokatesója és felesége viszont kint élnek, sokkal hamarabb megkapták az oltást, mint mi, már lazán tervezik a nyaralást, nincs tömeges fertőzés vagy ilyesmi.

2021. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

A magyar média

Egy hónapja voltam németbe rokonnál, itthon el nem tudták képzelni hogy a határon hogy lehet átmenni, közbe csak személyit kértek az osztrakok, németek ott se voltak. A magyar media fèlelemben tartja az embereket

2021. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Én olyat olvastam, hogy Nagy-Britanniában senki nem halt meg az indiai mutánstól, aki már be volt oltva.

Vagyis az oltás folytatásával simán megoldható a probléma. És ha ott így van, nyilván így lesz nálunk is. Biztos vagyok benne, hogy Magyarországra is bejutott már ez a mutáns.

2021. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!