Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő mulva vehetem fel...

Mennyi idő mulva vehetem fel a pfajzert oltast?

Figyelt kérdés
Mint kiderult az orosz meg kinait nem nagyon fogjak elfogadni en meg teszteket nem akarok sajat zsebbol fizetni. Eddig csak 1 adag oroszt kaptam meg sajnos.. ha esetleg nem adatom be a masodikat tudok ujra jelentkezni pfajzerre?

#orosz #vakcina #Pfajzer
2021. máj. 18. 09:36
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
91%

Te most szórakozol?

Adasd ne a második Szputnyikot aztán engedélyezni fogják majd, nyugi.

2021. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kicsibarany ***** válasza:
88%
Nem mi döntjük el, hogy hogyan variáljuk az oltásokat. Amíg ez nincs engedélyezve, és a háziorvosod/oltóorvosod által jóváhagyva, ez nem fog működni.
2021. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Most azt hiszed csak úgy variálni lehet a vakcinákat, mert neked az utazás miatt nem megfelelő a Szputnyik, és inkább a Pfizer kell? Pfizer, nem pfajzer... édes faxom...
2021. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak amiatt oltattam magam. De mar megbantam.
2021. máj. 18. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Számítani lehetett pedig arra, hogy a keleti vackokat nem nagyon fogja az EU engedélyezni. Én csak a Pfizer vagy Modernát fogadtam volna el, és a Pfizert is kaptam végül. #3.
2021. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Úgy tűnik, hogy a Sputnik az egyik legjobb vakcina, arról nem is beszélve, hogy el fogják fogadni a keleti vakcinákat is, annál is inkább, mert a WHO is elfogadja őket. A probléma meg egyszerű, olyan országba kell utazni, ami elfogadja, pl. irány Görögország... igazi sz.r hely...
2021. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Oroszt el fogják, hetek kérdése
2021. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az utazás miatt oltattál, 2 percet gondolkozhattál volna mielőtt EMA által nem jóváhagyott oltásra jelentkeztél.


Adasd be a másodikat, aztán reménykedj, hogy jóváhagyják ezt is előbb utóbb. Más választásod úgysincs.

2021. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még "pfajzer".
2021. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Direkt irtam ugy amugy. Ertelmet nem latom az oltasnak igazabol 😂😂 igazabol nem is kaptam egyikre se smst se semmit. Pedig nem hiszem h olyan sokan lennenek mar a listan.
2021. máj. 18. 21:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!