Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik megkapták mindkettő...

Akik megkapták mindkettő Astra zeneca oltást írnátok?

Figyelt kérdés
Milyen oltási reakciótok volt az 1. És 2. Oltás után? Bar akik csak 1. Adagot kaptàk is írhatnak, érdekel ! :)

#oltás #AstraZeneca #Masodikoltas
2021. máj. 24. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Apukámnak (45) első oltás után 3 nap láz állt fent, valamint enyhe kar fájdalom, a második után semmi oltási reakció nem volt.


Barátnőm, Ő 22 éves, neki hőemelkedése volt az első után, meg szintén enyhe kar fajdalom, a második után pedig szintén semmi.

2021. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesóm gyerekei (22,24 évesek) azt kapták, kis levertség, fáradtság,izomfájdalom, aznap meg valamelyest másnap is még, és ennyi.

Én Pfizert kaptam, a másodikat ma.

2021. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

33N első után rögtön 15 perc múlva kotyagós lettem hazajöttem aludtam kb 2 órát el is múlt kb 5 napig fájt a karom az oltás helyén a másodiknál semmi nem volt


45F rá kb 24 órára belázasodott elég durván 24 óra leforgása alatt 4xer is kar fájás kb 3-4 napig másodikat még nem kapta meg


Ez astra zeneca

2021. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Édesapám (51) az első után kicsit fáradtabb volt, a második után még ennyit se tapasztalt. Én (22) belázasodtam, napokig fájt a karom és gyengébb voltam. Összességében a fiataloktól erősebb reakciókat hallok az első adag után. (A másodikat a 12 hét miatt még nem nagyon kaptuk meg.)
2021. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ti is Angliában 4-es?
2021. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, Magyarország.
2021. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthon is "késleltetik" 12 héttel az oltást?
2021. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen késleltetik már két hónapja.

De állítólag már lehet kérni korábban is. De azt nem tudom, hogy hogy, én például oltópontra lettem hívva.

2021. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm érdekes nagyapám most kapta a másodikat 2 hete az elsőt pedig Április végén szóval nem volt késleltetett az oltás,bár lehet,hogy az életkora miatt... őt is oltópontra hívták,de már akkor tudta egyúttal mikor megy a másodikra is
2021. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!