Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (COVID)Ha valaki tul esett...

(COVID)Ha valaki tul esett mar a Covidon, medddig fetoz meg utana,kozepessen sulyos, az illeto meg nem erzi az izeket, szagokat, es kohog, faradt mindig?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek valtozo...

Enyhe tunetekkel szag es izlesvesztes tobb honapig se jott vissza

2021. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintetek lehet erintkezni az illetovel? vagy megfertozne, kb 3 hete jott ki hogy pozitiv a gyors teszten.
2021. máj. 25. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én december 11-től január 4-ig voltam karanténban covid miatt.


Közepesen súlyos volt a betegség. 3.5 hétig feküdtem szinte, 10 napig voltam lázas.


Amúgy egy nem dohányzó 38 éves nő vagyok.


Szóval január 4-én megszűnt a karanténom. Amit a háziorvos amúgy már december 29-én feloldott. Csak az ANTSZ elfeledkezett rólam..


Utána megkérdezem a háziorvosomat, hogy mikor mehetek haza anyukámhoz. Azt mondta, hogy január végéig ne menjek!!


Érted... Boltba mehettem, de haza ne menjek még...


Teljesen logikátlan hülyeség volt az egész..

2021. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!