Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megéri ennyi idő után antigén...

Megéri ennyi idő után antigén tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés

Márciusban Covid tüneteket produkáltam, viszont nem mentem el tesztre, csupán karanténba "zártam magam" úgysem volt jobb dolgom akkor... Viszont elég rendesen térdre döntött...


Ha most csinálnék antigén tesztet akkor kimutatható lenne, hogy márciusban elkaptam a covidot? Lenne esélyem oltási igazolványt kapni?


2021. máj. 25. 13:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem igen, 2-3 hónap után biztos, hogy van még ellenanyag a szervezetedben. Nekem nem voltak egyáltalán tüneteim, nem tudom, mikor lehettem covidos, de elmentem szűrésre, és pozitív lett az eredménye.
2021. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Antitest tesztet csináltass vérből, ne antigén tesztet orrból.
2021. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,ahogy a kettes írja,nagy különbség.
2021. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Márha nem sajnálsz rá 14000ft-ot.
2021. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most? ha most eldöntöd, talán júliusra kapsz is időpontot. Én műlt héten június 30-ra kaptam...
2021. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, vérből történő szűrésre gondoltam!

Köszönöm a segítséget!

2021. máj. 25. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Patikában vagy netről vehetsz gyorstesztet (neten olcsóbb, kb. 2000 Ft), arra nem kell várni. Ha az pozitív, akkor érdemes lehet a laborba időpontot kérni, főleg ha védettségi igazolványt szeretnél. Persze lehet, hogy a gyorsteszt negatív de a labor mégis kimutatja, vagy a gyorsteszt pozitív de a labor szerint túl alacsony az ellenanyag szint, de azért jó eséllyel ugyanazt adják.
2021. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neten hol lehet rendelni 2000ft-ért?
2021. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt:


[link]


Azért írtam, hogy kb., mert erre még rájön a szállítás. De vannak több darabos készletek is, akkor elég alacsonyra jön ki a darabár tényleg. Nekem ilyen Clungene volt, és teljesen hihető eredményeket adott (nekem az oltás előtt negatív, utána 3 héttel pozitív lett, szóval még azt is ki tudta mutatni, az egyik családtagomnak pedig, aki valószínűleg átesett rajta, szintén pozitív lett).

2021. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi a választ,lehet,hogy kipróbálom.

Pozitív három héttel:ez antigén volt,vagy a másik?

2021. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!