Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Lehet...

Random_otaku kérdése:

Mi bajom lehet? Lehet hogy most egy hülye kérdést fogok feltenni de ez lehetséges hogy korona? (többi lent ⬇️)

Figyelt kérdés
Szóval kb. Két hete kezdőtött az egész, elöször csak émelyegtem és fájt a fejem (de mivel kiskoromban is sokszor volt ilyen így nem nagyon figyeltem rá. Ugyanúgy mentem iskolába) utána rá 1 héttel sikerült elkapnom valami hányásos betegséget, szerencsére nem tartott sokáig így mehettem iskolába. De megint kezdődött minden az elejéről. Émelygés, fejfájás, szédülés és már kezem is remeg. Ez tart már két hete. Nincsen vérhiányom, rendesen alszok, egéségesen étkezem nincsen semmilyen szorongásom vagy depresszióm szóval nem tudom mi lehetne a bajom.

#szédülés #fejfájád
2021. máj. 28. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán lehet így megmondani. Nem hiszem, hogy covid lenne, de ha amiatt aggódsz csináltass egy tesztet.
2021. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!