Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért veszélyesebb vírusügyile...

Miért veszélyesebb vírusügyileg egy egészséges magyar, mint egy foci EB belépővel rendelkező külföldi?

Figyelt kérdés

Mi egészséges emberek nem mehetünk be étterembe, szállodába, koncertre, moziba, stb. Akinek van védettségi igazolványa, vagy az a külföldi, akinek nincs semmilyen oltása, védettsége, de van a foci EB-re jegye, az mehet mindenhova.

Már elnézést, de akkor megmagyarázná valaki, hogy miért vagyok én veszélyesebb vírusügyileg egy focibelépővel rendelkező külföldinél? Miért nem lehet nekem bemenni étterembe, szállodába és miért lehet egy focijegy tulajdonosnak?

A kérdést a vírus szempontjából tettem fel, tehát azt szeretném tudni, hogy miért vagyok én veszélyesebb, hogy engem ki kell tiltani?



2021. máj. 29. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Úgy tudom, nekik a belépőhöz kell egy 72 óránál nem régebbi negatív pcr teszt.

De teljesen egyetértek, magyarként nem mehetsz negatív teszttel azokra a helyekre, ahova ők...

2021. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
ezért kell #orbántleváltani mert a Külföldieket jobban szereti mint a Magyarokat.
2021. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogjátok már fel, hogy járványügyben nem egyéni szinten kell gondolkodni, innen következik, hogy párezer külföldi kevésbé veszélyes, mint többmillió oltatlan magyar.
2021. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
jolvan akkor kitudja milyen vírust hoznakössze olyan mutánst amire nem jók a vacinák na az super nagyon minek engedik be a külföldieket úgy kéne be engedni a külföldieket hogy igazolni tudja hogy oltást kapott
2021. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
vakcinák,szuper*
2021. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
"párezer" És ha pártízezer vagy százezer jön?
2021. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!