Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van ittaki ismer olyat aki...

Van ittaki ismer olyat aki két oltás ellenére meghalt covidban?

Figyelt kérdés
Ha igen, a kérdésem az lenne: milyen oltást kapott, életkor és milyen betegségei voltak?

2021. máj. 30. 18:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
10. Csak kíváncsiságból, honnan veszed hogy az oltott covidost nem számolják bele a covid halálozási statisztikába?
2021. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Sokan vannak, de erről nem szabad beszélni. Ismerős nővér szerint már többen vannak a covid oszályokon oltottak, mint oltatlanok.
2021. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
#11! Szerintem pont beleszámolják. Viszont olyan statisztikából összesen egyet adtak ki, amiben külön csak az oltottak szerepelnek. Azért hivatkoztam arra az egyre, hogyha kizárt lenne 2.oltás után meghalni, akkor a táblázatban 0 lenne. Mivel azonban a táblázat is elég elcseszett,meg amúgy se tartom valami hitelesnek a kormány által kiadott számokat, inkább mondanám annál többnek a valós oltott halottakat, mintsem nullának, meg kizártnak.
2021. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
13. Én nem követem az eseményeket, csak most néztem meg a táblázatot. A teljesen beoltottak közül 5700 megbetegedett és abból 273 meghalt? Ez tényleg nagyon durva. És csodálkoznak hogy az emberek elbizonytalanodnak az oltásokkal kapcsolatban?
2021. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha én ismerek, akkor mi van? Messziről jött ember (értsd: arctalanul, névtelenül) azt mond mindenki, amit akar?

Amúgy olyat ismerek, aki állítólag - azt beszélik, értsd: nem tudom biztosra, hogy igaz-e - hogy a tesztelés hiányában - megkapta az oltást lappangó betegséggel - kijött rajta és állítólag szövődménybe halt bele.. Pár nap alatt elvitte...


Igen, minden oltásra kerülő személyt a beoltás előtt tesztelni kellene legalább gyorsteszttel, és akkor meglenne a teszteltségből is a magas adat (Ausztriához hasonlóan, ha már épp az osztrákok a COVID-példaképek, ha már sajnos a jövedelemarányos dolgokban nem őket tekintjük példaképeknek, akkor legalább a COVID-témában) , és akkor nem történnének ilyen szerencsétlenségek...

2021. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 everlight ***** válasza:
68%
Alapvetően csak azok halnak bele akik már fél lábbal a sírban vannak.
2021. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

2-ő pfaizer (nincs alapbetegség ) ők sajnos elég közeli barátok voltak.

Ismerős szinten 6 , de nem tudom ,hogy 2 oltás után , sőt azt sem hogy milyen oltást kaptak( 2-en 60 felettiek ).

2021. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire rövid lenne az emberi memória? Vagy értelmezési gondok vannak? Esetleg csak a nekünk tetsző, az izlésünknek megfelelő információkat vagyunk képesek be/el fogadni?


Mellesleg soha senki nem állította egyetlen vakcináról sem, hogy nem lehetsz mellette beteg. Hanem azt, hogy (pl Pfizer) 95%-ban megakadalyozza a súlyos betegséget.

Meg a legjobbnak mondott vakcina sem 100%-os. Sose mondták! Rémlik?

Plusz azt is fel kellene már dolgozni, hogy minden ember szervezete, immunrendszere más. Lesz olyan akinek két pl Pfizer mellett is kevés az ellenanyag szintje, lesz olyan akinek a Sinopharm mellett is sok. Sokan lesznek akiknél meg szinte semmi sem lesz. (Sinopharmmal oltottaknál sok van, van egy Facebook csoport oda is töltik fel az adatokat).


Nem értem mi ebben olyan bonyolult.


Nekem egyetlen ismerősöm se rokonom nem halt meg sem covidban sem a vakcina után.


Egyetlen emberről tudok aki meghalt covidban. Sport edző volt.


Tehát igen,a nagy számok törvénye alapján, lesz olyan aki az oltás mellett kerül kórházba, mert nem vigyázott és még nem alakult ki a vedettsege, vagy egyáltalán nem alakult ki nála, vagy bele esik az oltasnak abba a 5-40%-ba (vakcinatol fuggoen) mivel egyik sem ad 100%-os vedettseget, legalábbis felnőtteknél.


Ezt ezerszer elmondtak, sok helyen le is van írva. De meg tud kérdezni orvost is vagy ha ismer kutatót..stb. Ne az itteni információkat vegye alapul. Sok a kamu, meg a buta ember.

2021. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyságrendekkel kevesebb ember fertőződik meg, kerül kórházba, hal meg beoltva, mint oltatlanul, akkor már elérte a célját az oltás.
2021. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ez így igaz
2021. jún. 24. 13:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!