Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lesz negyedik hullám,mit...

Lesz negyedik hullám,mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek őszre jön a 4.hullám?

Nem igazán szeretném,féltem a szeretteinet és magamat is.

Viszont talán azért az egyért nem esnék kétségbe,mert elég kényelmes így az egyetem és a home office gyakornokság:D



2021. máj. 31. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha a kormányon múlik, egészen biztosan. Hisz' a választások csak jövőre lesznek, el kell húzni odáig.
2021. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos egyet kell, hogy értsek... bármennyire is egészségügyi kérdés a COVID alapjaiban, mára már túlnőtte magát és egy nagyon komoly mező a politikai sakktáblán.

Biztos lehetsz benne, hogy pont az lesz, amit a mindenkori legerősebb érdek megkíván

2021. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem is lesz,illetve a környezetenben lévők szerint is.

Valószínű hasonló lesz a forgatókönyv,mint tavaly.

Egy szabadabb nyár,majd ősszek ismét beköszönt a 4.hullám szerintem...

2021. máj. 31. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Nagyon mondják, hogy jön a negyedik hullám, ha lenne 8 millió immunis ember őszre akkor persze lehet, hogy nagyon gyenge lenne a hullám.

A kormánynak egyáltalán nem áll érdekében az, hogy megint lezárasokkal kelljen visszafogni a gazdaságot, ők a sikeres válságkezeléssel, gazdasági "visszapattanással" akarnak tavasszal választást nyerni.

2021. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!