Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova kellene ezzel fordulni?

Hova kellene ezzel fordulni?

Figyelt kérdés
A férjem (35) pár napja észrevette, hogy kicsit folyósabb, hígabb neki mint szokott lenni. Azt mondta hogy ugyanúgy eszik, mint eddig, de valamiért hígabb lett állagra és színre is másabb. Nyilvánvalóan én nem látom milyen, nem néztem meg neki mert nem szeretem a látványát, meg kellemetlen lenne neki szerintem. Orvoshoz nem mer elmenni, mert cikinek tartja hogy beszéljen róla. Azt hiszem van ilyen vizsgálat hogy egy kis üvegbe vagy mibe bele kell ,operálni' a mintát, és beküldeni a laborba de nem tudom ennek a menetét. Vagy SZTK-ba kéne menni esetleg? Csak melyik osztályra?

2021. máj. 31. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Diétázzon pár napig, nem kell ezzel rögtön orvoshoz futkosni
2021. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Akkor először is tisztázzuk, mert rébuszokban beszélsz!

Székletről, vagy ondóról van szó?

2021. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább fel kellene nőnie, mert az a ciki, hogy ennyi idősen nem mer orvoshoz menni.
2021. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem csak neki kellemetlen
2021. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz kell menni mindennel, ami nem egyértelműen

szemészeti

bőrgyógyászati

nőgyógyászati

fül-orr-gégészeti

fogorvosi probléma

vagy üzemorvosi/alkalmassági vizsgálat

2021. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!