Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki érzi magán a Covid...

Ha valaki érzi magán a Covid tüneteit, de azok enyhék, akkor is kötelező szólnia az orvosnak?

Figyelt kérdés
Mert ha szól, akkor az egész család karanténba kerül...

2021. jún. 1. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy kötelező. Ezer más oka is lehet a tüneteknek, nem csak covid.
2021. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát nagy kicseszés lenne a családoddal, ha egy enyhe tünet miatt karanténba rakatnád őket. Értelmes ember kussol. Majd akkor szólj az orvosnak, ha tényleg komoly bajod van. A covid az emberek 99%-án egyészminimális tünetekkel megy át, nem kell parázni.
2021. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak a korona van a világon bár igyekszik a média azt beleverni az emberek fejébe hogy csak ez létezik de el ne hidd.Lehet csak meghűltél egy kicsit.Nem kell azonnal bepánikolni és farkast kiáltani miközben lehet semmi komoly.Igyál Neo Citrant és szedjed a C vitamint,ennyi.Nekem is volt ilyen és még élek....Semmi bajom nem lett és nem voltam koronás mert - lett a teszt.Orvosi beavatkozás előtt muszáj volt tesztelni,én magamtól nem teszteltettem volna egyébként
2021. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy van, ne szólj, törődj csak magaddal, elvégre egyedül te vagy csak a világon!

Meg aztán a családtagjaid is csak otthon mennénnek az idegeidre. Ehelyett küldd el őket fertőzni mindenfelé, ha már születésed óta poszt-covidban szenvedsz, másnak se legyen jó.

2021. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Sima megfázás is lehet. Nem kell egyből a covidra gondolni.
2021. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet kell csinalni tünetek eseten.
2021. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen. És jó lenne, ha nem mennétek közösségbe, amíg fertőztök.
2021. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!