Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent, ha Pfizer oltás...

Mit jelent, ha Pfizer oltás után semmilyen mellékhatás nem jelentkezett nálam?

Figyelt kérdés
Első oltásom volt. Mindenki minimum kar fájdalomra vagy duzzanatra panaszkodott, de nálam még ez se volt jelent. Másnap sem. Más is tapasztalt ilyet? Második oltást hogy viseltétek?

2021. jún. 2. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó az immunrendszered
2021. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem jelent, nem mindenkinek van tünete Pfizer után. Pl nekem sem volt még karfájdalom sem
2021. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelent. Van akinél jelentkeznek mellékhatások, van akinél nem. Ez nincs összefüggésben a vakcina hatékonyságával.
2021. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, én sinopharmot kaptam. Semmi tűnetem nem volt utána.
2021. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti azt, hogy nem er semmit. Se jo, se rossz, igy reagaltal. Plane a Pfizer a leghatekonyabb.

Ja, es oltas tipusatol fugg, elso vagy masodik utan van-e mellekhatas. Asszem itt a masodik utan.

2021. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:
Nekem az első Pfizer után 2 napig, ha megnyomogattam a karomat, kicsit sajgott az oltás helye. Ha nem bántottam, semmilyen tünetet nem éreztem. Nem volt hőemelkedésem sem.
2021. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már túl vagyok mindkét Pfizer oltáson. Az első után az oltás helyén fájt a karom pár órát, de semmi más. Most a második után már semmit nem éreztem. Erősen el is gondolkodtam, mert minden ismerősömnek vagy az első, vagy a második után voltak tünetei, mellékhatásai, nekem meg mintha semmit nem kaptam volna. Azt mondták, hogy ha az első után nem lesz, akkor majd a második, de még a karfájás sem volt. :)
2021. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!