Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sinopharmot kapó emberek:...

Sinopharmot kapó emberek: csináltattatok antitest-vizsgálatot? Mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

10-es alsó határnál 61. Senki nem tudja, hogy az jó-e valamire.

A különböző laborokban más a módszer, tehát az eredmények nem egybevethetők, minimum meg kell adni a mérhető alsó határt.

2021. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem csináltattam,és valószínű nem is fogok.
2021. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Most volt a hírekben hogy hatástalan!
2021. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam, jó lett.
2021. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lett, 4-es, és hány éves vagy?
2021. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ehhez hasonló teszt volt, más központban:

[link]


12 körül lett az eredmény, ami négyszerese az állítólagos "erős védettségnek", de jobban nyugtat meg, hogy Pfizeres ismerőseim azonos típusú teszten 13-14 körüli eredményt kaptak, tehát nincs vészes különbség.

Kor 24.

2021. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Gimnáziumi biológia az immunrendszer működése, de azért leírom ami idevág:

1. 12 féle antitest létezik melyek jelenléti ideje és mennyisége egyénfüggő, ebből a teszt általában 1, de maximum 3-at mutat ki.

2. A védetség =/= antitest. A védettség legfontosabb része az ún memóriasejtek, nem az antitestek, az antitestek csak az immunválasz után relatív rövid ideig vannak jelen, de a memóriasejtek évekig, évtizedekig, de akár élethosszig is védelmet nyújthatnak, ezért nem kell ismételni sok gyerekkorban kötelező oltást. Ez az egész hiszti részben politikai, részben 5 perc hírnév alapú.

2021. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát kedves fideszes, a kínai oltás után memóriasejtek se alakulnak ki. A politikamentes virológus professzornak kicsit jobban hiszek, mint neked. Képzeld, azokat is vizsgálták a videotonosoknál, és nem volt nekik. A kínai oltás hatástalanságát nemcsak Orbánisztánban állapították meg, továbbá ha mindössze politikáról lenne szó, akkor az orosz ellen is felemelnék a szavukat az ellenzők, azzal viszont nincs hatékonysági probléma.
2021. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári tesztet csinaltam, pozitiv lett
2021. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!