Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcina a legjobb?...

Melyik vakcina a legjobb? Illetve melyik vakcinával lehet külföldre utazni? Úgy halottam, hogy az orosz szputnik még nincs regisztrálódva, és osztrákba nem mehetsz szputnik vakcinával. Mit gondoltok erről a vakcinás dologról?

Figyelt kérdés

Az egész családom be van oltva Pfizerral. Voltak mellekhatásaik láz, kéz fájdalom, remegés. Nálunk szlovákiában már meg engedték a szputnik v vakcinát. De az osztrákok nem engedik be azokat az embereket akik be vannak oltva szputnikkal, mert állítólag még nincs nálunk szlovákiában regisztrálódva a vakcina. És az igaz, ha haza jövök külföldről és nem kell mennem karanténba ha be vagyok oltva?

Nem vagyok oltás ellenes, de mégis milyen szabadságot ad ha be vagytok oltva? Utazhattok ki külföldre?


2021. jún. 9. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pfizer az jó, a fiatal férfiakban ugyan néha szívizom gyulladást okoz, de a hírek szerint 81% helyrejön. Szerintem ez jó hír.
2021. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!