Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lesz újabb (4.)...

Szerintetek lesz újabb (4.) covid hullám Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 23:20
1 2 3 4 5
 21/47 ZoliZoziZzZ ***** válasza:
70%
13as Írod, hogy orbánt le kell váltani, abszolút egyetértek, csak egy gond van, hogy mégis kire? :D
2021. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
79%

"13as Írod, hogy orbánt le kell váltani, abszolút egyetértek, csak egy gond van, hogy mégis kire? :D"


Ha vérhólyagos a lábad a rossz cipőtől akkor előbb azt a cipőt ki kell vágni a kukába,utána lehet felpróbálni másikat,de az idiótaság h a rossz cipőbe toporzékolok h és mivan ha az új is töri majd a lábam...

2021. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
44%
mondjuk az a baj, hogy amibe most viháncolva készülnél átlépni, az már egyszer véres-habosra törte a lábad 10 éve, csak már megszépültek az emlékek :)
2021. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
91%
#18! Akkor azt is meg tudod esetleg mondani, miért irányítottak át már most vidéki egészségügyiseket szeptembertől pesti covid osztályokra?😉Rendes ez a vírus na, mindig szépen előre bejelentkezik.
2021. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
47%

"#18! Akkor azt is meg tudod esetleg mondani, miért irányítottak át már most vidéki egészségügyiseket szeptembertől pesti covid osztályokra?😉Rendes ez a vírus na, mindig szépen előre bejelentkezik."


Októberben térjünk vissza erre a kérdésre, meglátjuk kinek volt igaza ;)

2021. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
13%
#26! Mivel én egy kérdést tettem fel, nem nagyon lehet igazam, de jó 😉
2021. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
73%

"mondjuk az a baj, hogy amibe most viháncolva készülnél átlépni, az már egyszer véres-habosra törte a lábad 10 éve, csak már megszépültek az emlékek :)"


A régi cipő is szar volt ,de a mai cipőnél meg azt mondják h nem is töri a lábamat ,amit igértek a megvételnél nem tartották be,ráadásul azt mondják h én vagyok a hülye mert rosszul hordom...

2021. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
50%
#28: Ott a 3. új cipő a polcon, csak azt senki nem meri kipróbalni. Én azt venném fel idén, de le fogjátok rángatni a lábamrol, mert szerintetek jó az a 30 éves szárad gennyes is, nekem is azt kell hordanom.
2021. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
1%
Meghalt Jakab Peter
2021. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
86%
Lesz hullám, de ez politikai ügy, nem egészségügyi. Kell nekik bűnbak, és lesz hullám amíg teljesen meg nem törik mindenki és el nem fogadja, hogy bármikor karlátozhatnak bárkit, akár épeszü ok nélkül is.
2021. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!