Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergiás vagyok a pollenre...

Allergiás vagyok a pollenre és nagyon kijött rajtam az allergia. Ti mit szoktatok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Használ valami gyógyszer? Vagy esetleg valami más megoldás?


(3 éves korom óta allergiás vagyok, próbálkoztam már jó pár gyógyszerrel, természetgyógyásszal, biorezonanciával..stb. eddig semmi nem használt)


22F


2010. aug. 26. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok énis,mint te...-.- megőrülök komolyan,most ki se mozdulhatok,mert akkor meghalnék.gyógyszer nem hat...semmi se jó,ráadásul minden energiát elszív az örökös tüsszentés-orrfújás dolog,és zombinak nézek ki.bocsi,h nem a kérdésre válaszoltam,de én már feladtam,nem hat semmi...:( 16/l
2010. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 5 éves korom óta vagyok allergiás, régebben én is majd meghaltam nyáron, de a kettővel ezelőtti gyógyszerváltás mintha megváltás lett volna. Annak a gyógyszernek dezloratadin volt a hatóanyaga, most egy levocetirizin-dihidroklorid tartalmút szedek, ami még jobb.


A másik, ami bevált, az a szemcsepp. Szerintem az orrfolyás 98%-a a szememből származik. Ha a szemem nem könnyezik, akkor az orrom se folyik, és még látok is :)


A harmadik pedig az, hogy keresem a pollenmentes helyeket. Az isztriai tengerpart a legjobb, kivéve ha szélvihar van. Pár éve a Kisalföld is bevált, de az annyira azért nem jó.


Pár óránként azért mindezzel együtt is letámad az allergia, olyankor általában egy kiadós orrfújás és arcmosás segít. Ha nem, akkor még rá szoktam segíteni egy dupla kalcium-pezsgőtablettával (ami 2*500 mg kalciumnak felel meg, és ezt is patikában veszem).


Több ötletem nincs.

2010. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a válaszokat.
2010. aug. 26. 15:19
 4/4 A kérdező kommentje:
14:04 - utána is néztem az általad említett gyógyszernek (vagyis hatóanyagnak) holnap megveszem :)
2010. aug. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!