Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Benőtt egy szőröm már eléggé. ...

Benőtt egy szőröm már eléggé. Kérdés lent?

Figyelt kérdés
Orvos adott rá krémet ami leviszi a duzzanatot amibe ugye a válladék van azt mondta ha nem segít sebésznek fel kell vágnia. Akinek volt mar ilyen mennyi idő alatt gyógyult be? Fájt?

2021. júl. 12. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A tested melyik részén van?
2021. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mondom, hogy csináld, de nekem éppen halványan látszott a szőr erősen megvilágítva (mikor kissé lement a duzzanat), de elég mélyen volt. Lefertőtlenítettem és volt itthon egy bontatlan vékony orvosi tű, amivel vért szoktak venni, biztos ami biztos belenyomtam ezt is fertőtlenítőszerbe, kezeim is fertőtlenítettem minden előtt, majd kihalásztam vele. Nyoma hónapokig maradt, duzzanat viszonylag hamar lement. Fájni annyira nem fájt, de nem egy kellemes élmény. Lehet hülyeséget csináltam, bíztatni nem fogok erre senkit, de sikerült szerencsére. Végén pedig szintúgy leöntöttem fertőtlenítőszerrel. Nekem belső combon volt ilyen.
2021. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bikini vonalon van. Orvos azt mondta borotválkozás után benőtt a szőr plusz lehet valami baci is belement(pedig használok ilyen fertőtlenítőt).

Egyszer volt a labamon szőrbenövés és azt véletlenül borotvával megsértettem kifolyt a cucc és utána egy tűvel kihalásztam ennem 3-4 éve azóta ott a nyoma ami persze alig látszik és nem zavar.

Volt most amikor lement a duzzanat de szőr nem láttam az orvos azt mondta már nagyon mélyen lehet.

Hozzáteszem hogy gyomorgörcsöm van az ilyen orvosi beavatkozásoktól ugyhogy rettegek.

2021. júl. 12. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én le szoktam ragasztani, felpuhul, kiüríthető belőle a váladék, gyakran a szőrszál is előkerül, ha nem is azonnal de idővel. Ha viszont tényleg nem volt gyógyulni akkor szükséges a sebészi kezelés, de ne aggódj, nagyon apró beavatkozás.
2021. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomot vágj fel, rakd a gyulladt területre, és párakötés.
2021. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!