Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok beoltatnátok a...

Oltatlanok beoltatnátok a covid elleni oltással magatokat ha iPhone-t kapnátok erte?

Figyelt kérdés

Mint a csehek peldaul.

[link]


2021. júl. 13. 10:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a telefon, ahol nem lehet egy kézzel visszalépni, mert a bal felsőben van a nyíl?
2021. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan nem. Az egészségem többet ér egy iPhone-nál. Valaki írta itt, hogy 100 millió Ft-ért bevállalná. Hát ilyen esetben elgondolkodnék rajta én is, esetleg.
2021. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem tudnának ennyivel lefizetni, de még drágább jutalmakkal sem!
2021. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

"Szia, lefeküdnél velem 100.000.000 forintért?

-Annyiért, igen.

-És 5.000 forintért??

-Mit gondolsz, mi vagyok én??

-Azt már tudom, hogy mi vagy, már csak az árban vitatkozunk..."

Kb ez a szint folyik, ami nem kicsit gyanús, szóval nem, semmiért sem oltatnék.

2021. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Lefeküdnél velem és a covid oltás hogyan jön össze? Nekem ennyit ér meg hogy beoltassam magam. Ez nem olyan bonyolult képlet. Teljesen hidegen hagy ki mit gondol róla. Pont úgy mint arról, hogy nem oltattam be magam. Abszolút lesz@rom ki mit gondol erről. Neked nem éri meg ezért az összegért sem, akkor csá te döntésed, senkit nem érdekel. LOL
2021. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
14. Azért, kíváncsi vagyok hogy a való életben mennyire vagy erkölcsös. Ahogyan itt beállítod önmagad mint a megvesztegethetetlen hős, mennyire van harmóniában a valós éneddel. Mert a tapasztalatom az, hogy a hozzád hasonló emberek a legjobban esendők, mivel az önismeret hiányzik belőlük. De majd előbb-utóbb te is ráébredsz erre.
2021. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

"Lefeküdnél velem és a covid oltás hogyan jön össze?"

Úgy, ahogy a korlátozások feloldása és a megvesztegetések a vírushoz. Ha a félelemben tartás nem volt elég arra, hogy valaki oltasson, jön a másik módszer. A motiváció. Rengetegen kizárólag azért oltattak, hogy legyen nyaruk és mehessenek ide-oda.

Az én erkölcsösségem viszont nem értem miért téma. Nem ismersz, általánosítassz és kioktatsz egy random idegent egy anonim oldalon. Neked sem ártana ráébredned dolgokra.

2021. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Ember te miről beszélsz? Én nem azért nem oltattam be magam mert zsarolnak a gonosz erők, meg bill gates nanochipet ültet belém, vagy eladom az a lelkem az ördögnek, hanem azért mert nem érzem szükségesnek. De ha van valaki annyira ostoba hogy 100 milliót fitessen hogy beoltassam magam, egy minimálisan veszélyes oltással, ám legyen bevállalom. Te hasonlítottál egy kurvához aki eladja magát 100 misiért. És még te osztod az ész nekem hogy én oktatlak ki. LOL. Ez már tényleg nagyon beteg...
2021. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#4: Az én környezetemben meg csak az ostobák vannak beoltva. Most legalább kvittek vagyunk.
2021. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mennyiért vállalnád, hogy kísérleti patkány legyél? Van aki egy iphone-ért, van aki ingyen, van aki semennyiért. Kinek mennyit ér az élete.
2021. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!