Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer oltás utáni mellékhatás...

Pfizer oltás utáni mellékhatás. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

24 órája kaptam meg az első oltást és a karfájdalmon kívül nem volt semmi tünetem, sőt már a fájdalom is elmúlóban van. Azt olvastam, hogy az nem jó, ha nincs semmi más tünet, pl láz, fáradtság vagy levertség érzet, mert akkor nem biztos, hogy hat az oltás, azért mert az immunrendszert nem aktiválta. 23 éves vagyok, elvileg teljesen egészséges, úgyhogy valami válaszreakció kellett volna legyen.

Szerintetek?



2021. júl. 17. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben még nem aggódnék. Nekem másfél napig semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, aztán jött az émelygés, felvátva hidegrázás és izzadás.
2021. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
De ez azt is jelezheti hogy te azok közé tartozol akik nagyon enyhe, vagy tünetek nélkül átvészelte volna a vírust, és ezért nem reagáltál rosszul az oltásra sem.
2021. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ja, hát olvas az ember ezt-azt. 😀
2021. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

"Azt olvastam"

Na hát ez a gond, hogy mindenki csak innen-onnan olvas...


"úgyhogy valami válaszreakció kellett volna legyen."

Nem törvényszerű.

2021. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 17. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne aggódj. Nekem a második után sem volt semmi reakció, de van védettségem. Sokaknál pedig csak a második oltás után van reakció, pl hőemelkedés. Ami fontos: az első oltás utáni 10 napban még egyáltalán nem vagy védett, vigyázz fokozottan! A teljes védettség a második után 2 héttel alakul ki.
2021. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha egészségesnek tartod magad, minek oltattad be?
2021. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 köszönöm!:)

#7 az legyen az én dolgom.

2021. júl. 18. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Én attól aggódnék, hogy két-három év múlva milyen mellékhatásai lesznek az oltásoknak, mert arra vonatkozóan még semmiféle tapasztalat sincs.
2021. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 attól nem izgulok. Majd kiderül. Egyébként az oltásnak majd egyszer lehet lesz mellékhatása, a covidnak viszont biztos hogy van, pl szívritmuszavar és egyebek. 2 rossz közül inkább a kisebbet választom.
2021. júl. 18. 15:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!