Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Magas láz,...

Mi lehet a bajom? Magas láz, hasmenés, hányinger.

Figyelt kérdés

Szerdán (25.) kora délután kezdtem gyengének érezni magam. Estére belázasodtam (38,3). Éjjel 2x hánytam, 39 °C-os lázam volt. Reggelre (aug. 26) jobban lettem, ettem egy almát, de fél óra múlva megint hánytam (2x). Délelőtt gyenge voltam, feküdtem, délutánra jobban lettem (36,8), ettem ropit és almát. Estére felment 39 °C-ra a lázam, de elalvásig sikerült levinni 37°C-ra. Ma reggel (aug. 27) 37,8-cal ébredtem, 8 óra körül lement 36,4-re. Egész délelőtt jól voltam, 15:30 körül kezdett emelkedni, fél 7-re ismét 39°C volt (algoflex, hűtőzuhany).


Étvágyam alig van, két banánt, kekszet, és almát ettem egész nap. Csütörtök reggel óta nem hánytam, még hányingerem se volt. A beleim görcsölnek, hasmenésem van.

Szénsavmentes vizet, teát iszom (napi 1,5-2 litert). A fejem néha lüktet. Béres cseppet (szinte mindig), Magnéziumot, Kalciumot, hasfogót szedek.

Mi lehet ez? Ugye nem rák??? Elég sovány vagyok, nem szeretnék nagyon lefogyni. Az orvos szabadságon van, hétfőn lesz. A hasam nem kemény, ha megnyomom (nyomják) nem fáj.


17/f


2010. aug. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy rák.

Valami vírust benyeltél.

De az orvost biztosan helyettesíti, másik, meg ügyelet is van, én nem mennék a hétvégének neki így, hogy a doki nem látott!

2010. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez vírusos fertőzés. Nyugi, nem rák főleg ha jobban lettél, akkor pláne nem az. Ha rák lenne még mindig hánynál. Egyél kekszet (hasfogonak tuti) és nyomjad a narancslevet. Egy homeopátiás cuccot is szedhetnél mert az csak segíti a szervezetet, hogy minél jobban kilökje magából a vírust. Így ha következőleg megtámadna, akkor a szervezeted felismeri és rögtön tud védekezni. Na ennyit a bioszról. A lényeg: narancslé, keksz, homeopátiás gyógyszer (érdeklödjetek mert ezek jobbak ;) ) Velem is volt már ilyen régebben.. szóval tudom milyen lehet :S


Jobbulást és látogasd meg a dokit!


17/l

2010. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj valami virus fertözés nekem is volt a közelmúltban elmentem dokihoz adott injekciot(fenékbe) és elmult ne halogasd menj orvoshoz otthon nem lessz jobb!
2010. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem az volt hogy csüt délután 38,6 és hányingerem volt, éjszaka hánytam egyet. Kicsit reggel jobban lettem (37,8)

Pihentem , de vagy 3szor hánytam, és hasmenésem volt.Aztán szettem gyógyszert! 4-5 nap múlva elmúlt!

2013. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!