Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan nőhet rohamosan a...

Hogyan nőhet rohamosan a koronavírusosak száma az olimpiai faluban, ha csak beoltott sportolók mehetnek?

Figyelt kérdés

[link]

Schmidt Júlia sem mehetett, mert nincs oltása.

Valaki elmagyarázhatná.



2021. júl. 20. 06:48
1 2
 11/18 Hellmano ***** válasza:
85%
#10 Én nem írtam halált csak, hogy ugyanúgy vagy még többen kerülnek kórházba az oltottak mindenféle mellékes dolgokkal.
2021. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

"és sportolókat előre sorolni, csak azért hogy kimehessenek igazságtalan lenne."


Megkövetem magam. A cikk szerint előresoroltak sportolókat és becslések szerint 80-85 százalékuk oltott.

Le kellett volna fújni a p.ba az egészet, de az üzlet az üzlet.

2021. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

#11

Nemtom. Ha nekem választani kellene kórházba kerülés és a halál között, akkor inkább a kórház.

Amúgy a kórházba kerültekkel sincs igazad:

[link]

2021. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt olvastam, hogy mindenki minden évben el fogja kapni a vírust. A különbség azt gondolták, hogy az lesz, hogy az oltottak kevesebben kerülnek kórházba és halnak bele, mint az oltatlanok.


Amúgy a statisztikáknál nézzétek, hogy életkori bontásban, lakóhely szerinti bontásban és egészségi àllapot szerintiben is hasonlítsák az oltott/oltatlan embereket.


Pl. Kórházba kerül az oltottak 1% és az oltatlanok 1%-a is, akkor ez nem egyenlő, mert:

- az idősek és betegek kaptak oltást, eddig sokkal többen kerültek közülük kórházba

-vidéken kevesebben oltatnak, de kevésbé terjed a vírus is

-nem mindegy, hogy mivel oltották, pl. a kínai oltás 60 év fölött nem hatásos, ez elég köztudott

-az oltatlanok között sokan vannak, akik eü okokból nem kaphattak oltást, nyilván ők a legveszélyeztetettebb csoport, őket érdemes kihagyni a statisztikából, mert nincs kontrollcsoportja, viszont növeli az oltatlanok megbetegedésének arányát

2021. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
* idősek/betegek többen kaptak oltást
2021. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az #5 írta, nem csak oltottak mehettek. Ez csak a MOB hányingerkeltő döntése volt, akkor, már kint voltak.

Ettől függetlenül, egyáltalán nem gondolom, hogy az "oltatlanok miatt", van ennyi. Ha igaz, amit valaki írt ( nem látom a számát), hogy 80-85% oltott, akkor főleg. Legalább ideje lesz szembenézni vele, hogy a csodaszerrel is lehet fertőzni és fertőződni, és abba lehet hagyni végre az emberek zsarolását.

2021. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
Csodálkozom, hogy ennyien nem jöttek még rá, hogy miért átverés ez az egész covidosdi.
2021. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17, hallani, olvasni sok mindent. Szerinted miért átverés? Megmondom őszintén, mostanra nekem is sok fura dolog látszik, pl ez az olimpia is.
2021. júl. 20. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!