Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás nélkül fogtömés? Fogo...

Oltás nélkül fogtömés? Fogorvosom szerint oltás nélkül nem kezelhet.

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nincs. Menj másik fogorvoshoz.
2021. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez dumcsi. Menj másikhoz.
2021. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos igaznak tűnik. Én is előtte állok. Ha állami úton akarsz menni, akkor tán 48 órán belül PCR teszt, 24 órán belül pedig antigén gyorsteszt kell, amelyeket 16 év felett önköltséges formában kell finanszírozni (magyarán saját magadnak kell fizetned).


[link]


Itt olvastam. Kivétel a sürgős, akut eset. Engem egy fogorvos már nem vállalt emiatt. Persze magánúton nincs ilyen, legalább is nem kötelező.

2021. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván kezelhet, csak ő nem vállalja. Ha nem állami, akkor ezt meg is teheti.
2021. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok: kifelejtettem, persze ezek oltás nélkül értendőek. Oltottnak nem kellenek tesztek (de ezt leírja a kiadvány is). Nem tudom ki mennyire tartja be egyébként viszont úgy néz ki, hogy oltás nélkül csak önköltséges tesztelés árán lehet állami úton fogorvoshoz menni jelenleg...
2021. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez döbbenetes, amit a 3-as talált! Nem is verték nagy dobra, elfelejtették a lakosságot tájékoztatni róla. Ráadásul most, amikor épp szünetel a járvány, az orvosok többsége meg úgyis be van oltva. A vizsgálati költségek pedig a beteget terhelik! Alattomosak, és nem tudom, hogy nem ütközik-e valami alapvető jogszabályba ez a cunciutasítás.
2021. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#3-as (illetve 5-ös) vagyok:

Igen, én is onnan tudtam meg, hogy állami úton akartam menni egy fogorvoshoz és ő mondta, hogy most jött ki nekik a körlevél, hogy csak ilyen esetekben fogadhatnak pácienseket.

Nem akartam elhinni, viszont rákerestem a neten és az orvosi kamara oldalán találtam ezt. Gondolom Cecike aláírásával meg az orvosi kamara oldalán levő kiadványra nehéz azt mondani, hogy kamu. Bárcsak az lenne. Így is egy vagyon egy fogtömés is, még akár állami úton is...

2021. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy így akarják az állami orvosi ellátást a magánszférába terelni mondvacsinált okkal.
2021. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Részben, de szerintem ez is még inkább az oltakozásra való tukmálással van kapcsolatban. Nem akarják ráhagyni az "oltakozást" (bocs, nem szeretem ezt a szót). :D
2021. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig is magába mentem csak, ha nagyon ritkán kellett, ezután is csak magamban megyek, mert meg vagyok az orvossal elégedve.


Ha megteheted mindenképp menj magánba.

2021. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!