Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is tapasztalt a napokban...

Más is tapasztalt a napokban intenzív orrfolyást, torokfájást, fejfájást, hőemelkedést?

Figyelt kérdés
Félek hogy a koronavírus új variánsát kaptam el.

2021. júl. 27. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem fura a hangom, fáj a gégém, és olyan érzés, mintha valami bevonat lenne a nyálkahártyámon.

Sok volt a klímázás, a jéghideg dinnye, a jeges rumos kóla a Campus fesztiválon. Eszembe sem jutott a covid.

2021. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szintén ugyan ez, de nekem a hideg a üdítő és légkondi tett be.
2021. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2021. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Ide is ugyan azt tudom csak írni...mégis hol hallottad ezt a hülyeséget? "Variáns"

Mert ha Kínában akkor csak úgy hiszem el.

Egy vírus olyan, mint egy meteor. Becsapódik van nagy bumm és ennyi, mint a dínóknál.


Sokkal inkább hiszem, hogy az időjárással van valami és ha azzal csinálnak valamit (nem tudom) akkor simán ráfogják, hogy te igenis a mutáns coronától haldokolsz.

(De nyugi amúgy semmilyen oltás nem véd meg szóval hiába 😏)


Sejtem, hogy korábban is voltál beteg. Pánikra semmi ok, a legtöbb embernek van megfelelő immunrendszere arra, hogy legyőzze a betegségeket.

Majd írj 1-2 hét múlva 😉


Az egyetlen oltás mellesleg amit beadatnék magamnak a covid láz eleje óta, csak és kizárólag a tüdőgyulladás elleni oltás.

2021. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
*nyilván a Covid oltásra értem, hogy nem véd meg.
2021. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! A védőoltást már megkaptad? Ha nem, akkor érthetőek a tüneteid, ezek a delta variáns enyhébb tünetei.
2021. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Dr. Bubó... Igen irány az orvos, nem az oltás azonnal. De írj kérdező, ha megkaptad a szurit és még mindíg bajod van 🤦‍♀️ hihetetlen, hogy csak Covid variánsa lehet... Legyen inkább Covid 20 úgyis új vírusként kezelik.
2021. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Manapság a nátha, influenza már nem divat, azok megszűntek létezni :)
2021. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára a vakbélgyulladás és a vesekő is covid-gyanús tünet lesz.

Van vírus az 100%, de az a gond, hogy allergiát, a náthát, bármilyen vírusos/bakteriális fertőzést covidnak gondolnak először.

Régebb mindenki rengetegszer átesett ilyesmiken, de bármilyen tünetet halálonak vagy mások számára halálosnak vélünk.

Én is, ma elkezdett fájni a torkom és rettegek, mert a szüleimnél vagyok vendégségben, azelőtt pedig egy kisgyerekes családnál voltam, be vannak oltva de a gyerek állítólag hörghurutos.

Remélem a média teszi az egész belénkvert rettegést.

2021. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóak a bajaim, + nyirokcsomoim bedagadva.

Elso reakció a dokinak tesztet csinalni... Ugyh most varnom kell az eredmenyre addig "karantenba" vagyok

2021. aug. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!