Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi hátrányom származik abból,...

Mi hátrányom származik abból, hogy beoltattam magam COVID-19 ellen?

Figyelt kérdés
Akik annyira oltás ellenesek, mi hátrányokat szenvedek el, mert be vagyok oltva?
2021. aug. 1. 13:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudjuk, ez szerencse kérdése. Bármi mellékhatás kijöhet most is, de akár évek múlva is. Nekem egy ismerősöm meghalt az oltástól, egy pedig egy életre tönkrement. Covidban komolyabban megbetegedett ismerősöm viszont nincs.

De ami a nagyobb baj, hogy behódolsz, és utalsz rá, hogy veled bármit megtehetnek.

2021. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy semmilyen, majd a későbbiekben kiderül. Ismerek pár embert akik a covid szövődményétől szenvednek, párat pedig akik az oltás mellékhatásától szenvednek.
2021. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

11, bizonyított, hogy az ismerősöd az oltásttól halt meg vagy ez is olyan mint a Covid 19 statisztika, ahol ugye pozitívra tesztelt alanyt ha elütötte a trolibusz, akkor is a Covid 19 haláleset kategória a statisztikában?


Melyik oltást kapta, s mennyivel utána mi történt?

2021. aug. 2. 08:03
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
#13: Tök egészséges volt előtte, az oltás utáni napon tüdőembóliát kapott, másnapra meghalt. De á, dehogy, biztos nem az oltástól volt.
2021. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, miért olyan hihetetlen számodra, hogy valakinek problémája lett az oltás után, rosszabb esetben meghalt? Ja, mert ezt a média nem propagálja és amit ők nem mondanak, az nincs is?


Keresztanyukám szomszédja azóta nem hagyta el a lakását, mióta ez a sz..rság megjelent. Februárban és márciusban megkapta mind a két Pfizer oltást, május végére mind a két veséje leállt. Igaz, nem egy 100%-ban makk egészséges 69 éves férfiról van szó, de egy hétig élet és halál között volt. Jó pár hétig dialízisre járt, a 3. után újra is kellett éleszteni. Aztán rá egy hónapra volt egy vizsgálaton, ami kimutatta, hogy elkapta a covidot. Csak a felesége járt ki a szomszédos városba, ők falun laknak, mivel ő még dolgozik. De ő is ugyanúgy be volt oltva és neki nem lett semmi baja. Most valamennyire jobb az állapota, már nem kell dialízisre járnia.

2021. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15: nem állítottam, hogy hihetetlen számomra.


Ezen a fórumon sokan hajlamosak levonni következtetéseket olyan szövegekből, ami nem utal arra, hogy abból az következik.


Utalok arra hogy velem bármit megtehetnek?


Figyelj bárkivel bármit megtehetnek, ha igazán akarják.


Nekem meg van olyan ismerősöm aki autóbalesetben halt meg egy egész család. Úgyhogy holnaptól eszetekbe ne jusson autózni, gyorshajtsni, elsőbbséget nem megadni. Ez kb ilyen. Szóval ez körülbelül olyan hogy addig amíg neked ismerősöd nem halt meg autóbalesetben, addig ez csak "másokkal" fordul elő.

2021. aug. 4. 15:14
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint az oltásoknak nem szoktak hátrányos hatásai lenni 3 meg 4 meg 6 év múlva. Kivéve, ha valamit folyamatosan adagolunk a szervezetbe.
2021. aug. 9. 11:45
 18/19 A kérdező kommentje:
15: nem mondtam, hogy hihetetlen. Kérdeztem.
2021. aug. 11. 19:03
 19/19 anonim ***** válasza:
17: rosszul tudod.
2021. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!