Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Még nem is jött el a járványsz...

Még nem is jött el a járványszezon de már itt a 4. Hullám ez mi?

Figyelt kérdés
Nyár van mindeki nyaral virus eddig eltünt az állatorvos rusvai azt mondta szeptemberbe jöhet a 4. Hullám. Erre már most azt szajlózzák itt van a 4. Hullám rohamosan terjed.. persze ki nyaralták magukat a fejesek turistákból pénz a zsebbe ,most már jöhet a 4. Hullám, egyik napról a másikra hirtelen felgyorsultak az események ,de még nyár van. Azt mondták lehüléses időbe jön a járvány szezon az az ősszel. Hazudnak összevissza mert kétségbe vannak esve hogy a kutyának se kell a méreg injekciójuk.

2021. aug. 2. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Édes Istenem!
2021. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Szeptember 26 mindjárt itt van.

Addigra mindent le kell zárni időben, hogy el lehessen a német bundestagwahlt csalni a levélben történő szavazással. Az meg gyanús lenne, ha csak németeknél lenne hullám. A világ urai ezt akarják. Valami zöld bábot odaültetni, ami demokratikus úton nem menne.

2021. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem kamu. Külföldi hírek és a hazai szennyvízminták alapján mondják.

Én július elején kaptam a második Astra oltásom.

3 napja újra jelentkeztek azok a tünetek, amik az oltások után 1-2 napig tartottak. Elég ideges vagyok hogy nem akar múlni. Azt hittem védett vagyok a Delta variáns ellen.

2021. aug. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nyáron nagyon magas a D vitamin szint az emberekben itt Magyarországon, továbbá sok az egészséges gyümölcs, és én is zöldpaprika nélkül, vagy paradicsom nélkül szinte semmit sem eszem ilyenkor.

Nagyon jól működik az emberek immunrendszere ilyenkor. Ezért nincsenek ilyenkor még vírusjárványok.

A vírus itt van továbbra is, de a fenti okok miatt nem tud "elszabadulni". Majd télen, vagy késő ősszel!


Persze ezt a természetes körforgást a vakcinák felülírják, és vannak olyan szakmai vélemények amely szerint az mRNS vakcinák a konkrét vírussal szemben segítenek, de az immunrendszer állapota összességében a testidegen anyagok (pld. grafénoxid) miatt mégis romlik, ami egy új mutációval szemben még inkább kiszolgáltatottá teszi szervezetet az oltatlanokhoz képest. Persze ez csak egy nem bizonyított vélemény, de mégis könnyen lehet, hogy ez a verzió fog beigazolódni!

2021. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
[tegnap 12:30]: Bekajáltál egy álhírt. Egyetlen használatban lévő covid-vakcina sem tartalmaz grafén-oxidot.
2021. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy a lényeg mérget tartalmaz
2021. aug. 6. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
[ma 11:35]: És szűzlányok vérében áztatott traktorgumi-darabokat. A szűzlányokat előzőleg házi sütésű juharszirup-palacsintán hizlalták. A vérüket Soros György saját metélőkésével csapolta le tiszaeszlári látogatása alkalmával. A traktorgumit Izraelből szállíttatta Bill Gates, a Pentagon alagsorában darálták apróra. Az áztatás negyven nap és negyven éjjel tartott, teliholdkor fejezték be a szabadkőművesek rituális tánca közepette. Ebből is látszik, hogy a vakcina veszélyes.
2021. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!