Korowa kérdése:

Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb május környékén 1 hétig fájt a köldököm alatti rész, kemény volt és be volt dagadva, wc-re csak hashajtóval tudtam menni, mire orvoshoz jutottam mindent is kipróbálva elmúlt, mire azt mondta ha van mégegyszer ilyen elküld kivizsgáltatásra.

Kb 2 hete nagyon csúnyán felfáztam, ahogy elmúlt elkezdett ugyanott fájni a hasam mint akkor. Wcre tudok menni, de ma este habos volt a székletem. Elkéne mennem orvoshoz? Édesanyám ideges rám miatta, hogy bezavarok szabijába ha velem kéne jönnie és nyílván nekem sem cél a tükrözés vagy bármi. 3 napja tart a hasfájás, szerintetek várjak még hátha megint elmúlik? Mitől lehet ilyen visszatérő fájdalom?

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. aug. 3. 03:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Májusban szorulásod volt, most meg fosol, mint a lakodalmas kutya. Semmi összefüggés, az étkezésed vizsgáld meg.
2021. aug. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!