Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik utcán maszkot hordanak,...

Akik utcán maszkot hordanak, azok miért teszik?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Félek a vírustól
COVID-os vagyok, és nem akarom továbbadni
Nem tudtam, hogy már nem kötelező
16 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

Van aki nincs beoltva, annak jobb is.

Én bevagyok de néha még én is felveszem, úgy megszoktam az elmúlt 2 évben...

2021. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom több oka lehet, fél az újabb hullámtól, nem oltatta be magát, vagy beteg és nem akarja hogy mások elkapják.
2021. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Szuperhős vagyok.Dolgozom.
2021. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretek borotválkozni.
2021. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Tök drágán vettem a szivárványos hello kitty maszkom. Nem gondolod, hogy most majd nem hordom, mert a hülye fidesz azt mondja nem kell?!
2021. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Csúnyanak érzem magam és inkább eltakarom a fejem
2021. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Aki pl tartósan beteg, pl asztmás azoknak az oltás ellenére sem játék a dolog. Ott ők az életükkel játszanak, próbálnak mindent, hogy ne legyen baj. Bár vannak olyanok is (állítólag) akik az oltottaktól védekeznek.
2021. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
A maszk elsősorban más embereket véd attól, hogy te megfertőzd őket, az oltás pedig téged véd attól, hogy komolyan megbetegedj, ha elkapod a vírust. Attól, hogy én be vagyok oltva, még nem biztos, hogy a környezetemben mindenki más is be van, akivel kapcsolatba kerülök (nem csak az oltásellenesekre gondolok, hanem vannak, akik oltatnának, de egészségügyi vagy egyéb okból nem tehetik meg), ezért evidensnek érzem, hogy még mindig odafigyelek arra, hogy mások ne fertőződhessenek meg miattam. Egyébként meg tök jó egyedi mintás maszkot csináltattam magamnak anno a járvány kezdetekor, úgyhogy ha már van, hasznos is és még tetszik is, miért ne hordanám?
2021. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Jó inkognitoban maradni. Attól már csak a maszk+napszemüveg kombo a jobb
2021. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Mert anyám arra nevelt hogy figyeljek oda másokra js..Ázsiában ez természetes..Ott influenza szezon alatt meg is kövezik aki nem veszi fel..Csak itthon sok az iskolázatlan barom aki ha nem Covidos akkor náthásan köpköd.
2021. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!