Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon faj a hasam, mit tegyek?

Nagyon faj a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Délben is fájt, ittam normaflort és széntablettát, úgy éreztem hasmenésem lesz végűl nem volt.

Este ettem egy kis lecsót megint nagyon fáj.

Mit tehetnék vagy mi lehet ez?


2021. aug. 4. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Lecsót hasfájásra? Érdekes diéta!

Ilyet ajánlok:

[link]

És nem csak egy szemet.

Lehet, hogy ha lesz székleted, magától megoldódik, de zsírosat (lecsót sem) ne egyél ilyenkor.

2021. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok sajna többet mondani mint az első:c

Esetleg megnyomogassam?:)

2021. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Iberogast csepp nagyon jó különféle bélpanaszokra, vagy igyál gyógyteát: kamilla, menta, citromfű, gyömbér a hasfájásra, zöld tea méregtelenít (szóval kicsit hashajtó hatású, de legalább kiürül, ami elcsapta a hasad)
2021. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:
Puffadt a hasad? Akkor lehetnek bélgázok. Rövid tavon Degasin recept nélküli tabletta kell. Hosszú távon a bélbaktérium-flóra megváltoztatása. Joghurt, savanyúkáposzta, stb.
2021. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!