Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt aki elkapta a delta...

Volt aki elkapta a delta variánst?

Figyelt kérdés
És ha igen mik voltak a tünetei,és mennyi idő alatt gyógyult fel?

2021. aug. 5. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, meg is haltam, jövőhéten temetnek. Komolyan mondom sokan úgy félnek ettől mint az ebolától..
2021. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
1-es 😊😊
2021. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krwkco ***** válasza:
100%

Ebben a pillanatban nagyon kevés új COVID megbetegedés van Magyarországon. Ezen belül is kevés a delta variáns. És még ennél is kevesebb olyan PCR tesztelést végeznek, amelyik meg tudja különböztetni a vírusvariánsokat.

Szóval egy csoda lenne, ha valaki a kérdésedre igennel válaszolna és igazat mondana.

2021. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Meg kéne jegyezni, hogy augusztusban nyaral a vírus. Majd szeptember 1.-én 0:01-kor megjelenik a negyedik hullám és más nap már ezres fertőzöttségek lesznek. Várjátok már ki legyetek szívesek. Majd akkor vissza térünk a delta meg alfa meg gamma variánsra.
2021. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Omega kimaradt 5-ös!Nana ne hagyd ki😉😉Komoly hogy nem esik le sok agytrösztnek hogy mi van XD
2021. aug. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem volt, igen
2021. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros ismerose...

Idiótán hangzik, de egy a britt variansból kigyógyult, kaptta el a deltat is ra pár héttel. Tesztelték, nézték melyik. Meg is lepődtek. De kórhaz nelkul megússzta a deltat, brittel nem.

2021. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4es talán azért mert nyaraltok b...meg és ilyenkor fertőztök összevissza mindenkit és egymást mikor hazajöttök, mentek boltba ide meg oda aztán. Józan paraszti ésszel kéne átgondolni.
2021. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most fogom tesztelni magamat, leírom a többit később
2021. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok, már előre megírtam a szöveget, leírtam a tüneteimet, de a teszt azt mutatta hogy negatív vagyok, bár az is igaz, hogy csak egyet csináltam és nem is megbízható.

Bemásolom ide a szöveget, mert elég nagy esélye van, hogy rossz a teszt.

Vagy csak véletlen egybeesés. Ki tudja. Lent látjátok miért írtam ezt


Szerencsésen elkaptam az egyik barátomtól

-Fejfájás(!) szem mögötti fájdalom ha már csak egy kicsit jobban megmozdítod a fejed)

-Levertség érzés

-Minden éjszaka hidegrázás, de olyan szinten, hogy fogvacogás, remegés stb aztàn ha 2 takarózok dupla takaróval akkor jó, de aztán felkelek hogy rohadt melegem van

(Mielőtt valaki mondana hogy láz, nem, nem láz, megmértem minden alkalommal és a legtöbb 37,1 ami még hőemelkedés sem)

-Kaparó torok, orrfújás

-Étvágytalanság(!) érzem hogy éhes vagyok, de csak pár falatot tudnék enni, aztán már rosszul vagyok, kedvem sincs enni.


Nekem ezek szerda óta tartanak, először enyhe fejfájás(azt hittem frontérzékeny vagyok, mert akkor volt kb 13 fok reggel, de ugye nemXD)


Szóval 6 napja tart(mivel kedd van, és szerdán kezdődtek a tünetek).

A tünetek folyamatosan erősödtek.


Ja és én soha nem köhögök, csak ha félre megy amit iszok vagy eszek:D

De hétfőn hajnalban azaz az 5. napon, ha már vettem egy átlagos méretű levegőt, köhögnöm kellett, nem sokat 1-2-ot, ami nem volt nagy meg nem mélyről jött a köhögés csak muszáj volt kicsit köhécselnem, hogy jó legyenXD


És még mindig tart ez a köhécselés, fejfájás már csak egy nagyon picit, kaparó torok az tart még, étvágytalanság természetesen tart még☺️A hidegrázásról csak este tudnék nyilatkozni


Egyébként meg van mindkettő Pfizer oltásom, fiatal vagyok, ezért is találkoztam azzal a barátommal, de utólag elég felelőtlen döntés volt, de legalább tanultam belőle.

Akinek kérdése van írjon nyugodtan!

2021. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!