Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen feltételek és garanciák...

Milyen feltételek és garanciák mellett vállalnád, hogy felvedd a mRNS védőoltásokat?

Figyelt kérdés

Ha a doki, vagy azok a professzorok akik erőltetik a védőoltásokat aláírnák az alábbi jogilag is kötelező nyilatkozatot, akkor beoltatnád magad?



ORVOSI NYILATKOZAT A COVID-19 OLTÁSRÓL



Alulírott, ................... a.n. : ..................., szül. hely, idő: .................................. háziorvos/szakorvos (bejegyzett engedélyszám,....................Cím:........................................................ az alábbiakban büntetőjogi felelősségem teljes tudatában javaslatot teszek ......................... (a.n.: ......................., szül. hely/idő: ...................... lakóhely: ......................................) embernek, hogy a Covid-19 - vagy más számozással ellátott koronavírus elleni - fejlesztés alatt álló, kísérleti - oltóanyagot bátran felvegye! Tekintet nélkül az esetlegesen általam is ismert, vagy nem ismert létező, meglévő betegségeire, de akár ezek fennállása nélkül is! Javaslatom kiterjed a NEM mRNS oltóanyagok mindegyikére is!


Tisztában vagyok azzal, hogy Covid-19 "vakcina" egy kísérleti stádiumban lévő oltóanyag (ami részben egy teljesen új mRNS technológia - Pfizer, Moderna), mely semmilyen hosszútávú követési adatokkal nem rendelkezik a szövődmények, mellékhatások tekintetében, és nem történt kettős, placebo kontrollos kísérlet, ahogyan az minden gyógyszer esetén követelmény.


Bizalmam kialakulásához a kísérleti vakcina irányába elegendő volt a "fentről" jövő, központi utasítások megléte, és azok tartalma, melyet soha meg nem kérdőjeleztem, azokat feltétel nélkül elfogadtam!


Mint orvos/szakorvos tisztában vagyok azzal, hogy egy kísérleti vakcinára szeretném rábeszélni Betegemet, és mindazonáltal tisztában vagyok azzal, hogy a


- 2006. évi XCVIII. törvény 18. § 'Felelősségi Szabályok',


- valamint a 17. § 'Gyógyszerrel, illetve gyógyászati segédeszközzel kapcsolatos, Fogyasztókkal szembeni kereskedelmi gyakorlatra vonatkozó szabályok' ellenében járok el.


Amennyiben ajánlatommal heti rendszerességgel keresem vagy keresik fel orvos tanonc Kollágák, Asszisztensek a Pácienst, kvázi presszionálom, azzal kimerítem a


- Btk. 222. § - 'Zaklatás' bűntettét, és a


- Btk. 218. § - 'Egészségügyi önrendelkezési jog megsértését.


Amennyiben ott írásban Nyilatkoztatni kívánom a beteget, bármiről is, ott a


- Btk. 219 § alapján - 'személyes adataival' élek vissza.


Amennyiben a beteg a saját lakásában zajlik mindez, majd a presszionálásommal nem értett egyet, annak ellenére sem, hogy azt mondom, "akkor addig nem látom el, mint beteget", ezzel kimerítem a


- Btk. 221. § - 'Magánlaksértés', és a


- Btk. 367. § - 'Zsarolás' bűntettét.


Amennyiben valamilyen oknál fogva, bármily módon kötelezném a fent nevezett oltóanyag befogadására a megkeresett Embert, úgy a


- Btk. 195. § - 'Kényszerítés' bűntettét hajtom végre.


Tudomásom van róla, hogy a fentiekben leírtak több ponton sértik a Nürnbergi Kódex emberkísérlet szabályait!


Továbbá tudomásom van arról is, hogy az EU Tanács Parlamenti Közgyűlése 2021. január 21-ei Határozata kimondja - az EU összes tagállamára vonatkoztatva -, hogy az "oltás" nem kötelező, kényszeríteni nem lehet, valamint nem lehet hátránya annak, ha valaki nem oltatja be magát. Amennyiben jogsértést követ el valamely ország, úgy a Strasburgi Emberjogi Bíróság jár el, személyiségi jogok megsértése címén.


Mindennek tudatában én, ........................ (fenti bejegyzési számon és címen) praktizáló orvos/szakorvos javaslom / kötelezem (opció) ..........................


nevű Embernek az oltóanyagok bármelyikének felvételét.


Ezzel együtt amennyiben a javaslatom alapján, vagy kényszer mellett felvett oltástól bárminemű mellékhatása, szövődménye, tartós betegsége alakul ki, vagy esetlegesen munkaképtelenné válik, vagy elhalálozik, úgy a Családja, jogos Örökösei felé a teljes anyagi és nem vagyoni kártérítést vállalom!



Kelt: ................ település, ..... . év ..... . hó ...... . nap



..........................

orvos aláírás / ph



Előttünk, mint Tanúk előtt:


1. Tanú 2. Tanú


Név...................... Név......................


Lakóhely: .................. Lakóhely: ..................


........................ .........................


Szem.ig.sz.: .................. Szem.ig.sz.: ..................


Aláírás: ................... Aláírás: ...................



2021. aug. 10. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, beoltattnám magam, ha a dokik vállalják a felelőséget az oltásokért
Nem, még ekkor sem, mert olyanért vállalnák a felelőséget amiéről semmit sem tudnak
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Lol 😂😂😂😂


Melyik konteós oldalról szedted ez a gyökérséget? 🤣🤣

2021. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Megkaptam, semmi bajom nincs.
2021. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krwkco ***** válasza:
46%

Erre a józan orvos csak azt mondja, hogy nem írja alá.

Számtalan olyan műtét is van (szinte minden műtét ilyen) ahol a beteg egy bizonyos valószínűséggel meghalhat. És mégis van helye az ilyen műtéteknek. A betegé a kockázat és a betegé az egészségügyi haszon.

Én akkor oltatom be magam, ha a betegségből eredő kár valószínűségi várható értéke nagyobb, mint az oltással járó kockázat.

És ha ezt olyan emberek is megerősítik, akik értenek ehhez és nem áll érdekükben, hogy hazudjanak. Őket nevezik gyógyszer engedélyezési hatóságnak.

2021. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Orvos vagyok, beoltattam magam ilyen baromság nélkül is. Ahogy az összes kollégám is. Még élek. És COVID-os sem lettem, pedig dolgozom. Be lehetne már fejezni a baromságot. Attül, hogy nejed halvány lila fingod sincs az oltásokról meg a gyógyszerfejlesztés menetéről, attól bizony mások még értenek hozzá.
2021. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

#4: Neked sincs halvány lila fingod sem az oltásokról. De valószínűleg orvos sem vagy, illetve semmi közöd az eü-höz, legalább is reméljük.

A vakcinák megalkotóin kívül másoknak nem sok fingjuk van, annyi van, amennyit a tudósok "átadnak". Aztán abban is az van, amit gondolnak, hogy leírnak és feltételezik, hogy jól tudják.

Azon felül meg egy csomó ismeretlen tényező van, amelyeket mellékhatásoknak nevezünk (rövid és hosszú távúak). Ha orvos vagy akkor biztosan hallottál ilyesmiről és találkoztál is velük, mert elég sűrűn előfordulnak a covid oltások kapcsán. A kevésbé kellemetlentől egészen a súlyos mellékhatásokig (rövid távúak, hisz a hosszú távúakat senki sem ismeri/ismerheti). Úgyhogy szavaiddal élve, be lehet fejezni ezt a baromságot a vakcinát "csodatevőségéről". A mezei orvosok, meg bábuként kiállított "virológusok", "tudósok" azt hiszik, hogy mindent is tudnak közben meg csak széttárják a karjaikat ha a páciensnek valamilyen, az oltás mellékhatásából eredően gondja lesz. Akkor egyből jön a szöveg, hogy magadtól oltattál, nem kötelezett senki (ez sem igaz egyébként), meg biztos nem az oltástól van. A normálisabb orvos legalább számításba veszi, hogy ez oltás mellékhatás és próbálja kezelni (pl. oltás után kialakuló magas vérnyomást és pulzust), még ha néha sikertelenül is.

2021. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

#5


Remélem, ha valamilyen sürgős orvosi problémád lesz, akkor sem fogsz orvoshoz fordulni ha már ennyire hülyének tartod azokat akik minimum 10 évig tanulják az emberi szervezet működését.


Megint egy “igazságtudó” gyk-shot van szerencsénk...

2021. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Megnyugtatlak, nem szoktam orvoshoz járni, nagyon-nagyon ritka. Nyilván ha fizetem a TB-t, akkor ha szükséges, igénybe fogom venni. Nem nézem hülyének az orvosokat de a covid oltásról ők is csak annyit tudnak, amennyit elmondanak nekik. Azt terjesztik tovább. Nincs itt semmi igazságtudásról szó, tényekről beszélünk, ennyi.
2021. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4


Ha tényleg orvos vagy, szégyelhetnéd magad!

A nácik is ugyan ezt tették az ember kísérleteikben: "parancsra" tettem, mert ez volt leírva a "protokollba", "ezt csinálta mindenki" stb...


A józan eszeteket és a lelkiismereteteket hová tettétek!?


Az a baj, hogy azokat a valóban orvosokat is, akik hallgatnak a lelkiismeretükre és használják a józan gondolkodásukat, pont az ilyen "orvosok" miatt nem tudják hatékonyan segíteni az embereket!


A napi 3000 - 6000 mg C vitamin + D vitamin + Cink alapból megvédi az embert, ha nincs súlyos krónikus betegsége.

Az olyan igazi orvosok, mint pld. Szentgyörgyi, a nagy dózisú C vitamin adással jobban és hatékonyabban tudtak gyógyítani, mint a mai "orvosok" a vak - cinájukkal és a lélegeztető gépeikkel!

2021. aug. 11. 07:10
 9/11 anonim ***** válasza:

🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅🤣😅🤣😂😂🤣🤣😂🤣🤣😂😂🤣🤣😂😂


Baaaaszkiiii! Ez nem semmi!

Mindig elképedek az embereken.

Láttátok a hülyék paradicsoma c. filmet?

Rég röhögtem ilyen jót!

Köszönöm Köszönöm Köszönöm Köszönöm Köszönöm!

2021. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs időm ilyeneket olvasgatni... De megnyugtatlak, rég be vagyok Pfizerezve.
2021. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!