Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Áteshettem a Covidon? csinálta...

Áteshettem a Covidon? csináltassak tesztet vagy simán mehetek közösségbe?

Figyelt kérdés

tegnap fejfájásra, fülfájásra ébredtem, aztán jött a többi "influenza" szerű tünet, torok, orr, izom, stb, egy teát megfőzni óriási erőfeszítés volt, étvágy semmi, szagokat ízeket érzem, láz semmi, este 37,2, napközben csak ittam és feküdtem, tripla adag vitamin, fokhagyma, torma, stb, rengeteg gyógytea, bodorrózsa, kamilla, kakukfű, csalán. Mára már jobb, minden enyhébb, csak a fülfájás maradt erősebb. Kedden mennék dolgozni. Menjek simán, vagy hétfőn hívjam fel a háziorvost, tesztet úgysem csinál, mert az ízeket-szagokat érzem. Csináltassak zsebből tesztet? nem akarok. vagy ellenanyag tesztet? az se mond semmi biztosat. vagy ne szóljak senkinek, csak menjek? a tünetmentes gyerekemet is vihetem bárhova?

2 oltást kaptam, lehet, hogy ennyi tünettel megúsztam? családtagjaimnak semmi bajuk, nincs légkondi, klíma, ventilátor, nem attól fáztam meg, egész héten jártam sok helyen, bolt, iroda, busz stb... bárhol elkaphattam.



2021. aug. 21. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Sanszos, de kérlek ne menj közösségbe ha teheted, ha meg nagyon muszáj, akkor ffp2/3 maszkot viselj.
2021. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindig jár íz-és szagvesztéssel a covid, helyedben én csinálnék tesztet mielőtt dolgozni mennék.
2021. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyet? fizetőset vagy tb-re? mennyi idő? nem az a lényeg, hogy negatív legyen,. mert utazni akarok, hanem meg akarom tudni, hogy pozitív vagyok-e. ha már nincs tünetem ellenanyagtesztet csináltassak?
2021. aug. 22. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ellenanyag tesztet semmiképpen ne csináltass, annak nincs értelme, ha kaptál oltást. Lesznek antitesteid (az oltástól.) Abból nem derül ki, hogy covidos vagy-e.
2021. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak 39 fokos lázam volt pár napig, azonnal teszteltek. Negatív.

Ez az ízvesztés nem épp így müködik, 2 átesett is mondta nekem, h a tünetektől kezdve 1 vagy 2 hét múlva jött a szaglásvesztés.

2021. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne parázzatok már ennyire. Vagy ezt csináltátok egy influenzajárváynkor is? Borzalmas hogy menniyre hipochonder lett az emberek nagy része. Vagy az oltás vette el az eszetek?
2021. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok beoltva de haltak meg ismerőseim a semmiből. A vírus létezik mindentől függetlenül.

Anyámnak minden szervével problémája van így kiemelten kell figyelnem. Ez nem hipochonderség.

2021. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos jobban vagy, csináltál tesztet?
2021. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!