Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felvennél még az idén 3. oltást?

Felvennél még az idén 3. oltást?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik 2021ben kaptak 2 db covid elleni oltást.

2021. aug. 21. 20:25
A kérdező szavazást indított:
2 Pfizer/Moderna van bennem és felveszek, ha kell 1 harmadikat
2 Pfizer/Moderna van bennem és ha ez nem elég, akkor nem is kérek többet
2 kínai van bennem és felveszek, ha kell 1 harmadikat
2 kínai van bennem és ha ez nem elég, akkor nem is kérek többet
2 Szptunyik/Astra van bennem és felveszek, ha kell 1 harmadikat
2 Szptunyik/Astra van bennem és ha ez nem elég, akkor nem is kérek többet
Jansen van bennem és felveszek, ha kell 1 másikat
Jansen van bennem és ha ez nem elég, akkor nem is kérek többet
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mivel csak idős korban ajánlott. Közel 40 évesként nem érzem rá a szükséget.
2021. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Az első kettőt is nagyon megbántam. Nem sok értelmét látom, sőt inkább rosszat sejtek, hogy mit tartalmazott ez a vakcina.

Ezzel lettünk megfenyegetve, hogy majd nyáron az mehet sttandra, buliba, étterembe, bárhova, aki be van oltva.

Beoltattam magam. Azon a héten jelentette ki orbán bácsi, hogy mindenki mehet mindenhova. Hurrá 🥳🤩

2021. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz. Az egészségügyiseket oltják már 3. oltással
2021. aug. 21. 20:39
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
2021. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
#3: Ettől még igaz. A WHO még mindig nem ajánlja a 3-at. (A szomszédom egy szanatóriumban dolgozik, most 1 hete mondott fel, mert be akarták adatni neki a 3-at, holott az IGG értéke még mindig bőven sok volt (50-től védett asszem az ember, neki meg 120 felett volt) és az első kettő után is komoly mellékhatásai voltak.)
2021. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Én kétszer beoltattam magam, annak se volt semmi értelme, nem voltam beteg évek óta, de többször nem fogom. Minek? A három mivel jobb, mint a kettő és akkor már miért állnának meg háromnál? Lesz még 100 is.
2021. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A 3. oltást nagyon is akarják adni, de a szokásos sorrendben (előbb eü dolgozók és idősek akik kínait kaptak, de aztána többieknek is... ma azt írta az újság hogy bőven van készleten mindenki számára... És ugye az eü dolgozók számára közűtelezővé is tették már ezt a kört. De kinézem abból hogy október-novemberre mondjuk berobban egy 4. hullám és akkor nagyobb lesz a nyomás mindenkin h oltakozzon MEGINT. addigra ráadásul kevesebb antitest is lesz mindenkiben.
2021. aug. 21. 20:56
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
2 pfizer oltást kaptam, és igen felvenném a harmadik pfizer oltást is, de nekem legkorábban októberben lehet.
2021. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen, szeptemberben tudom majd. Szputnyikos vagyok.
2021. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

"#3: Ettől még igaz. A WHO még mindig nem ajánlja a 3-at."


Jó lenne ha értő olvasással olvasnál bármit is. Nem azért nem ajánlja, mert káros lenne, hanem mert szerintük pazarlás, és a plusz dózisokat amiket gyerekeknek/időseknek beadnak, azt a szegényebb régiókba kellene eljuttatni.

2021. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!