Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltjátok a gyereket?

Beoltjátok a gyereket?

Figyelt kérdés
Csak kérdezem.

2021. aug. 31. 09:29
A kérdező szavazást indított:
oltas
gyerekek
19 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

"oltas"

"gyerekek"


Oké...

2021. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Már be vannak oltva régen. A legkisebb is elmúlt 16.

Csak mondom.

2021. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem támadta őket a vírus! Most meggondolta magát?
2021. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Igen! Várom, hogy a 6 évest mikor lehet majd
2021. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom! Dehogy!
2021. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt.
2021. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 krwkco ***** válasza:
24%

Akik döntöttek, azok a hivatkozásokat a tudományos közleményekig követve utánanéztek-e, hogy milyen gyakorisággal és milyen károkat okoz a betegség vagy az oltás?

Ez lenne a felelős magatartás. Nem az, hogy "én ezt jobban tudom, mert az én gyerekem".

2021. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Nincs gyerekem, én 16 felett rábíztam volna, de szorgalmaztam volna az oltását, az alatt egyelőre nem oltattam volna.


Én oltott vagyok, de nem vagyok nyugodt az esetleges hosszabb távon jelentkező szövődményeket illetően, főleg gyerekek esetében, másrészről meg rengeteg oltott is került már kórházba, főleg a delta elterjedése óta - persze, kizárólag külföldön... Persze, azért is aggódnék, hogy elkapja, főleg, hogy most úgy tesznek, mintha nem lenne semmi baj. A zárt téri maszkviselést visszahoznám (én is hordom), ha kényelmetlen is.

2021. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem a szavazást. A "gyerekek" lenne a "nem"? Miért?
2021. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

#7

Igen. Sajnos gyakorlati tapasztalatokat is szereztünk belőle.

A 16 éves gyerekemnek a covid fertőzés következtében elment a szaglása és csak 7 hónappal később kezdett szagokat érezni - büdöset. Most tanulja újra hogy minek mi a szaga, a citromét, eperét már sikerült és már nem minden büdös számára vagy szagtalan.

Anyámat eltemettük covid miatt, a gyerek osztálytársának 45 év alatti amúgy egészséges anyja is belehalt tavasszal. Tudjuk mivel jár/járhat a fertőzés.

A családban 4-féle oltás volt, pfizer, astrazeneca, sinopharm, szputnyik. Az AstraZeneca után volt két fiatalnak 2 napos lázas rosszulléte, az első oltásnál, a másodiknál csak egy éjszakás volt. A többinél az oltás helye volt fájdalmas, a pfizernél volt másnak gyengeség, levertség, ennyi.

Amúgy a 16 éves gyerekünk volt az aki mindenkit hajtott hogy amint lehet oltassuk be magunkat és ő volt az aki a barátaival együtt az első lehetséges alkalommal kérte a védőoltás.

Egyéb kérdés?

2021. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!