Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok, hogy igaza lehet...

Mit szóltok, hogy igaza lehet a konteósoknak és mágnesesek az oltások?

Figyelt kérdés

[link]

Mindenki azt mondta csak konteó a grafén oxid amit kutatók találtak de a japánok meg háromféle oltást azonosítottak amiben van valami oda nem illő és az egyikben valami mágnesezhető van.


2021. szept. 3. 16:48
1 2 3
 1/25 Mr. Gond ***** válasza:
0%
Hülyeség. Próbálj meg egy "sima macis" hűtőmágnest egy gombostű fejéhez tapasztani! Amúgy, ezt már rég megcáfolták. Csak fürödni kellene, vagy hintőpor az adott területre, és semmi nem tapad...:XD
2021. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Hát, az agymosás már működik...
2021. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%
Kamu. Kipróbáltam és nem működik :D
2021. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem működhet mindenkinél csak kb az oltások harmadában találták. A többiben valami rózsaszín egy másik csapatban valami fekete szennyet. Titeket nem idegesít, hogy egyáltalán szennyesek az oltások? Nem kellene pressziót gyakorolnunk, hogy vizsgálják nálunk is?
2021. szept. 3. 19:26
 5/25 Mr. Gond ***** válasza:
29%
Ja! Hónapokig osztották az oltásellenes hívők bizonyítékként azt a kapcsolási rajzot, ami az oltással beadott chip-é. Még az sem zavarta őket, hogy aki poénból feltette, az rajta hagyta a "Volume", "Bass", és hasonló felíratokat... A kapcsolási rajz egy elektromos gitár-torzító kapcsolási rajza. Őszintén: Józanul gondolkodó ember már nem ad hitelt ezeknek a konteóknak, mert annyiszor megváltoztatták a terjesztői is... Hiába találnak ki újabbakat, azt már csak azok veszik be, akikben nincs elég önérzet a tévedésük beismeréséhez. Ez, amúgy nagyobb veszély, mint a COVID, mert így rengeteg pszihopata "születik".
2021. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Bírom,ahogy az oltásnácik mindenkit lehülyéznek,hogy laposföldes,meg csippes idióta.

Viszont ők kérdés nélkül magukba nyomatnak egy ismeretlen löttyöt,amire nincs felelősségvállalás,ami erőltetett és aminek már most sok súlyos mellékhatása van.

Nem mindenki talál ki kamu sztorikat.A laposföldes vidókat is azért hagyja fenn a hatalom,hogy hiteltelenítse a józanul gondolkodó oltásszkeptikusokat.

2021. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

"A laposföldes vidókat is azért hagyja fenn a hatalom,hogy hiteltelenítse a józanul gondolkodó oltásszkeptikusokat."


Ez így van, ha pl van egy olyan "összeesküvés elmélet", aminek nagyon is van alapja, és érdemes lenne elgondolkodni rajta, akkor direkt kitalálnak mellé körítésnek még 99-et, ami totál badarság, és így a 100 között elveszik az az egy, ami nem is biztos, hogy hülyeség. Ezt a hiteltelenítési trükköt sajnos nagyon jó eredménnyel alkalmazzák, és a többség bedől neki, a gondolkodása reflex szerűvé válik, ahelyett, hogy külön-külön mindent vizsgálat alá vetne, előítéletek nélkül. Ez a nagy laposföldezés is ezért van, és nem veszik észre, csak szajkózzák szüntelen, hogy megszégyenítsék a gondolkodó szkeptikusokat.

2021. szept. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A tudományhívők azt mondják, nem igaz, mert... nem lehetséges, "ellentmond a fizika törvényeinek". Vagyis nincs rá magyarázatuk, mert ilyet még nem láttak, ezért szerintük biztosan csak valami trükk, szélhámosság van a videókban, azért ragad a mágnes, mert be van kenve a bőr valami ragadós anyaggal stb. Hát én akárhogy nézem, sehogy sem látom, hol lehet a trükk, de lehet, hogy én vagyok a hülye, és ezek az emberek mind nagyon ügyes illuzionisták.

Jó lenne, ha lenne csak egy bátor tudós, aki összehívna párat a videók szereplői közül, és igazából megvizsgálná őket. De hát ez nekik méltóságon aluli, egyszerűbb lehülyézni mindenkit, aki hitelt ad a videóknak, és hazugnak azokat, akik mágnesességről számolnak be.

Magyarországi esetről még nem hallottam, lehet, hogy mi másmilyen oltóanyagokat kaptunk eddig? Vagy az oltottak közül csak nagyon kevesen próbálták ki, mint a 3-as (esetleg félnek beszélni róla, ha valami furcsát tapasztalnak)? Lehet, hogy csak 1000-ből vagy 10000-ből 1 oltásban van valamilyen "szennyeződés", ami ezt a jelenséget okozhatja.

2021. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok oltva, nem is szeretném. De ezt a mágneses marhaságot könnyen ellenőrizheti mindenki. Már valahová, itt a gyakorin javasoltam is,de senki nem élt vele. Vajon miért?

Google play, vagy appgallery, emf detector letölt, kipróbál és kész. Rögtön mutatja, ha mágneses vagy. Kimutatja az állandó mágnest, a trafót, a tekercset és sokminden mást is ami mágneses teret gerjeszt magakörül. Ne a gagyi videóknak higyjetek, hanem a műszereknek. Egy ilyen detector, ha mágneses vagy kijelzi.

2021. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%

#6

A poén az, hogy a legtöbb oltásellenes aluliskolázott és úgy félnek az oltástól, hogy közben füstölnek, mint a gyárkémény, isznak, szar kajákat esznek, vedelik az energiaitalokat...ezeket az embereket előbb viszi el egy infarktus vagy egy daganat, mint az oltás.

2021. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!