Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel fognak beoltani harmadik...

Mivel fognak beoltani harmadik oltásra, ha előtte Szputnyikkal oltottak?

Figyelt kérdés
3. oltásra megyek szerdán, de nem volt odaírva, hogy mivel. Az első kettő Szputnyik volt. Ha ott vagyok, akkor vajon választhatok, hogy mivel, vagy ami van, azzal kell.
2021. szept. 6. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel. A tesómat is azzal oltották 2x, csakhogy azt nem fogadják el angliában, igy nem tud csak ugy kijönni hozzám.

Ha 3.nak pl Pfizert kapna nem tudom jöhetne karantén nélkül

2021. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én holnap kapom a 3. oltást, arra az időpontra regisztráltam, ahol van nekem megfelelő oltóanyag (az esetemben 2 AstraZeneca után Pfizert választottam).
2021. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem választottad ki, akkor azt kapsz ami ott lesz, ott már nem lehet választani, mert ezeket adagra rendelik meg.
2021. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minek oltatják az emberek magukat háromszor, hogyha köztudottan elkaphatod már, mert a delta különbözik attól amire az oltást kifejlesztették, a súlyos lefolyástól meg állítólag a második is megvéd??

Vagy útközben még kitalálnak valami rejtett, titkos hatását az oltásoknak? Esetleg egy negyedikkel már ingyen fog járni a parkolás.

2021. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Én azért hogy hazamehessek látni a családomat több mint 2 év után. Egyébként szarnék rá

2021. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én csak azt mondom, minden oltás jobb, mint a lélegeztetőgép... nagybátyám és legalább három ismerősöm halt bele a Covid-ba...
2021. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7!

Sajnálom, és nem kívánom senkinek, hogy elveszítsen bárkit.

De sajnos az is igaz, hogy az elején who-s, később állami szabály volt, hogy a koronavírusos alacsony véroxigén szintű betegeket lélegeztető géppel kezeljék (ezt korábban oxigénmaszkkal kezelték). Ez teljes mértékben félrekezelés és ezért haltak bele olyan sokan, majdnem fél éven keresztül. Szabály volt rá, hogy az embereket megöljék és aki nem tette azt kirúgták jobb esetben. Mára ez nincs és nem is halnak bele olyan sokan.

2021. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hivatalosan Pfizer, Moderna, Sinopharm lehet. Valszeg Pfizer és Moderna közül választhatsz majd.
2021. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megírom, hogy mit kaptam.
2021. szept. 7. 15:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!