Más is volt így?

Figyelt kérdés
Par napja fáj a torkom, elkezdtem kohogni, meg elkezdett folyni az orrom de zold cucc jon ki, meg ilyen sargas. Neha lesz egy alacsony hoemelkesesem, de ennyi. Ugye ez nem covid? Voltam kovidos, de akkor viz jott ki az orrombol, most meg már szakad fel a torkom, erzem.

2021. szept. 12. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve a pulzusom is magasabb mostanaban, lehet raparazok erre a temara.
2021. szept. 12. 09:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Plusz neha vizes, de legtobbszor zoldes sargas a valadek.
2021. szept. 12. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2021. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, fiú.
2021. szept. 12. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem covid. A zöld váladék bakteriális eredetű.
2021. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:
60%

"Ez nem covid. A zöld váladék bakteriális eredetű."

Ahogy 5-ös mondja. Be kellene jelentkezned a körzetihez, hogy antibiotikumot írjon fel.

2021. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap hívom az orvost, és beszélek vele. Csak az az egy, hogy legtobbszor csak jon ki sima vizes valadek, de van sokszor, hogy sárgás meg zöldes a váladék. Köszönöm mindkettőtöknek!
2021. szept. 12. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyanezekkel a tunetekkel vagyok pozitiv , szoval lehet erdemes lenne csinaltatnod egy tesztet
2021. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!