Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen reakciót vagy mellékhat...

Milyen reakciót vagy mellékhatást tapasztaltatok a Pfizer 1. és 2.oltás után?

Figyelt kérdés
Én 6 napja kaptam meg az elsőt és még mindig köhögök,fulladok,fáj a tüdőm,torkom..Akkor mire számíthatok a 2.ik oltás után? Rá 4 nappal el kell utaznom 1 hónapra munka ügyben.Most ideges vagyok,hogy fogom birni...azt mondták az első után max egy kicsit fájhat a karom.

#Pfizer reakció
2021. szept. 12. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyet, az oltás napján kicsit levert voltam.
2021. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Májusban kaptam, semmi mellékhatás nem volt, csak a 2 napos karfájdalom. A második után 1 napig 37.2 és karfájdalom 2 napig.
2021. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Másfél napig fájt a karom.

Biztos, hogy az oltástól köhögsz?

2021. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Biztos,mivel előtte 5 évig semmi megfázás vagy hasonló tünetem nem volt.😒
2021. szept. 12. 16:55
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Apukámnak:kézremegés, gyenge lábak, egyensúlyzavar,szédülés, lelassult beszéd és látászavar a mai napig (4 hónapja oltották)

Anyukámnak:izomláz az oltott karban 3 napig

Papámnak:másnap belehalt

2021. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
2021. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

De miért pont Pfizert kérted ha már annyira akartál oltást?


Már jó ideje tudni, hogy a legrosszabb oltás.

Egy ismerősömnek is ráment a vérnyomása, azóta gyógyszert szed, illetve rengetegen írtak ugyanerről itt is vagy facebookon.

2021. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Hát ez ku r.va jó :D mivel 5 évig nem volt "megfazva" ezért biztosan az olasz miatt lett most leguzifertőzése

Hogy lehet ilyen egyszerű logikája valakinek.


Én még fel szedtem pár kilót oltás után. Biztos az oltás miatt. Mivel előtte nem volt plusz kilóm. Csakis az oltást okozhatta.

2021. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Cubina ***** válasza:
55%

Lépj be a Pfizer mellékhatások FB csoportba. Lassan 90 ezer tagja van a csoportnak, ami elég aggasztó. Persze sokan csak azért léptek be, mert oltás előtt állnak, és kíváncsiak mások tapasztalataira, viszont napi szinten több hozzászólásban ecsetelik különböző emberek (képekkel is illusztrálva) az oltás után előjött mindenféle bajaikat.


Ha a csoport tagjainak tapasztalatai ellenére mégis be akarod oltatni magad, mindenképp csináltass legalább 3 (semmire se jó) PCR-tesztet, teljes belgyógyászati kivizsgálást és teljes vérképet. Mert ha sok antitested van, vagy tudtod nélkül covidos vagy és ráoltanak, bele is halhatsz.

Ezen kívül a tapasztalatok alapján az oltás nagyon sok szunnyadó/meglévő betegséget felerősít, illetve újakat hoz elő.

Szóval rajtad áll, hogy oltatsz-e vagy sem, de előtte mindenképp tájékozódj/vizsgáltasd ki magad.

Jó egészséget!

2021. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem vagy lázas be lehet oktatni magad. Nem számít H lappang e benned a covid.
2021. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!