Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A torokfájással, köhögéssel...

A torokfájással, köhögéssel induló bajra mit írt nektek a doki? Mit szedtek rá?

Figyelt kérdés
Már sokmindent hallottam, kinek mi vált be?
2021. szept. 14. 06:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nálunk a Strepsils a divat, meg a maradj otthon, de ha meggyógyultál menj be, mert szeretne látni...

Rengeteg folyadék, tea, sok méz.

2021. szept. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel el se megyek az orvoshoz.
2021. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek ennyivel orvoshoz. Pihenek, amennyit tudok, valami torok fertőtlenítő cukorka, ahogy írták előttem is, tea(én jázmin, kamilla). Sok folyadék(mentes víz). Zöldség leves, emellett c vitamin.
2021. szept. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tavaly unokahúgomon kijött a vírusos torok gyulladás (minden évben ugyanaz, tudtuk, hogy mi van), de jeleztük a gyerek orvosnak, hogy akkor mi otthon fogjuk a gyereket, megnézné-e, ad-e időpontot?

Időpontot nem ad, de 10 nap karantén, és ha lejárt, és egészséges, vigyük be, hogy meg tudja nézni...

2021. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs láz akkor nem megyünk orvoshoz ,csak igazolásért.Torokferőtlenítő,coldrex ,vagy neo citrán.
2021. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyivel én se szeretek orvoshoz menni, már csak azért sem, mert mindenre antibiotikumot ad.

NeoCitran az ilyet pár nap alatt rendbehozza nálam.

Őszintén nem szoktam pihenni, azt tapasztaltam, nem oszt, nem szoroz, de én nem is szoktam levert lenni, nem is kívánm a fekvést.

2021. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nálunk az egész család elkapta, gyerekünk hozta ajándékba a suliból.

Propoliszról van valakinek tapasztalata?

Esetleg a wick forró italpor?

2021. szept. 14. 08:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Torokfájásra nekem egyedül a langyos sós vizes gargalizálás vált be, reggel és este gargalizáok és 2-3 nap alatt elmúlik, köhögésre mézes bodza tea, negro, fekete Halls cukorka ha enyhe, ha erősebb, akkor köptető.
2021. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Propolisz is nagyon jó ilyen esetekben, forró italt viszont ne igyál, csak langyosat.
2021. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Nálunk is ugyanez a helyzet.... Múlt héten kezdődött a torokfájás, majd náthás tünetek aztán köhögés. Van most valami ilyesmi vírus? A fél családnak van valami baja most. Ami nálam nem múlik az a köhögés, a többi tünet elég gyorsan elmúlt. Ti arra mit szoktatok szedni? Nálam sajna ez napig szokott kitartani. :(
2021. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!