Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gócos mandula,hajhullas?

Gócos mandula,hajhullas?

Figyelt kérdés

Kedden megyek dokihoz vegre, nagyom remelem hamar kikapjak,mert kopaszodok 26 eves no letemre. El fog ez mulni,es vissza no a hajam?

Ismerek olyat, akinek pl,nem nott vissza, es mar sírok allandoan.


2021. szept. 16. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok, de fáj is a mandulád?

Szintén hullik a hajam, de én eddig a covid utóhatására fogtam, viszont már több, mint fél év eltelt és kezdek megijedni, mert nagyon sok hajam elvesztettem...😕

2021. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj. Egy tiktok vidiben lattam tegnap, h egy no azt mondta, pozi covid utan jo sokara orul h megindult a haja novekedesnek. :)
2021. szept. 17. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Gócos mandulától hullhat a hajad, de inkább csak részenként, tehát nem az egész, hanem mondjuk egy területen. Magától nem múlik el a góc, csak, ha eltávolítják. Ha már ilyeneket okoz akkor ki kéne szedetni gyorsan.
2021. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:

A hajhagymák néhány év után megpihennek, eleresztik a hajat, de idővel új hajszálat növesztenek. Egy gyulladás előre hozhatja a haj kihullását, de a hajhagymák életben maradnak. Ha csak azt tapasztalod, hogy a szokásosnál több a kihullott hajszál, akkor ez történik.

Szóval, ha megszüntetik a tüszősmandula gyulladásodat, akkor a hajhullás vissza fog állni a normál szintre és néhány hónap múlva a most leállt hajhagymákban új hajszál nő majd.

Pl. [link]

2021. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!