Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban lehet nemi szervi...

Valóban lehet nemi szervi szemölcsöt(condylomát) nem nemi úton összeszedni?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a férjemmel. 28 évesek vagyunk, amolyan tini szerelem a miénk.

Mindketten egymással vesztettük el a szüzességünket,azonban most condylomát diagnosztizáltak nála. Mondanom sem kell,hogy elég rosszul érintett....a neten találtam olyan infót is,hogy el lehet kapni máshogy is, nem csak szexuális úton,de olyat is,hogy nem.... illetve ORVOSOKnak is eltérő véleményük van erről, amit nem is értek,hisz nem szubjektív véleményt kér az ember... Azt szeretném kérdezni,hogy van-e itt olyan, aki valóban nem szexuális úton kapta el?



2021. szept. 19. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem volt, de nyilvános wc deszkájáról is össze lehet szedni.


Lásd még:


"Elvben a ruházattal, közös törölköző használattal, vagy más használati tárgyakkal (borotva, gyanta, szexuális segédeszközök) is átvihető a fertőzés."

"A fertőzés továbbviteléhez nem szükséges közvetlen bőrérintkezés, továbbadható olyan használati tárgyakkal, ami fertőzött bőrlemezkét tartalmaz, így a szülő HPV-fertőzése is átvihető törölközővel vagy közös fürdőkád használatával a családon belül."

"A HPV-fertőzés szaunában, gőzkabinban is terjedhet, ezért fontos, hogy saját törölközőt használjunk"


Forrás: [link]

2021. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Ne áltasd magad. Vagy hivatásoshoz jár, vagy hébe-hóba félre.
2021. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez igen kellemetlen.. szerintem összelehet szedni nem szexuális úton is, de ahhoz valami hihetetlen balszerencse és véletlenek összejátszása kell..


Sokkal valószínűbb, hogy félrekúrt és tudom, hogy számodra nem vigasz, de krvara nem mindegy, hogy a kolléganőjével vagy egy kórokozótanyával (prostival).


Szerintem prostival, és ezekszerint gumi nélkül... mérhetetlenül ostoba és undorító, felelőtlen, lúzer dolog krvákhoz járni.


Mondom ezt férfiként.


Tépd le a fejét, ha valóban prostizott...megérdemli.

2021. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
te nem férfi vagy, hanem egy impotens nyomorék. #3
2021. okt. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!