Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek éces úgy, hogy pl egy...

Lehetek éces úgy, hogy pl egy mandulaműtétnél vérátömlesztésre van szükség, és éces vért kapok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
má bocs de nem gondolod h mielött a páciensnek akármilsen vért is adnak azt BEVIZSGÁLJÁK? még akkor mikor az a vki leadta. drogot AIDS-et azaz écet néznek stb.
2010. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
éces...xD ezen behaltam!!xD nem lehetsz AIDS-es mert megvizsgálják a vért miután a véradótól levették.. és mandulaműtétkor amúgy sincs szükség vérátömlesztésre..
2010. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen lehetnél, de mivel hazánkban 1980-as évek óta szűrnek HIV-re, így ez gyakorlatilag lehetetlen.

És nem ÉCES lennél, hanem HIV fertőzött.

2010. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Te nem éces vagy,hanem necces.Legközelebb akkor is kérj vérátömlesztést,ha elvágod az ujjad.:-))
2010. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Esküszöm eleinte én is nevettem ezeken a szavakon /lécci, éces, köszcsi-puszcsi...

De basszus, tényleg így fogják ezentúl írni ezeket a szavakat? Azt hiszik ez a normális? :(

Siralmas :(

Szép Magyar anyanyelv-kaptál egy pofont

2010. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon kicsi az esélye, én kaptam vér sokszor és aláírattak mindig egy papírt, hogy vállalom a kb 1/1000000 esélyét, hogy elkapom a HIV-et. Hepatitist, sokkal könnyebb elkapni de annak is csekély az esélye.

Az ablak vagy szürke periódus miatt van meg az esély rá, mikor vki már fertőzött, de nem olyan régóta, h a labor kimutassa az ellenanyagokat, mivel azt nézik.

2010. szept. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
south parkban van egy ilyen rész amúgy
2010. szept. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éces nem lehetsz, mert olyan nincs!
2010. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne legyetek már ilyen tuskók! Szegény ürge simán diszlexiás és hipokonder is! Az ilyenek a "haly" meg a "haj" az ugyan az!
2010. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mint ahogy neked a hipokonder meg a hipochonder, kedves utolsó:D
2010. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!