Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kulcscsont feletti nyirokcsomó...

Kulcscsont feletti nyirokcsomó duzzanat az oltás után 1 héttel?

Figyelt kérdés

9 napja lettem oltva Pfizer első dózissal.

Észrevettem, hogy a bal oldali kulcscsontom felett van egy csomó, tegnap még kicsi volt, ma már kicsit nagyobb, jobban tapintható. Nem tudom mihez kötni, csak az oltáshoz. A net tele van rémísztő diagnózisokkal, de remélem csak egy mellékhatás.

Valaki tapasztalt ilyet?


2021. szept. 24. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztaltam ilyet, de nekem még bőven a vírus mizéria előtt volt. Ultrahang is látta. Mire eljutottam mellkas ct-re - ami tiszta volt - a csomó is eltűnt.
2021. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Az oltàs teszi a dolgàt, termelődnek az antitestek
2021. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
3 nappal a 3. Oltás után kulcscsont felett az oltás oldalán nyirokcsomó duzzanatom van nekem is. Vajon mikor múlik el. Tapasztalat?
2022. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!