Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit ajánlotok? Van házi...

Noncsi2020 kérdése:

Mit ajánlotok? Van házi gyógymód rá?

Figyelt kérdés
Hétfő óta még vagyok fázva. Köhögni ritkán köhögök, de az orrom folyik mint a szivárgó csap, de csak este kell minden 4 percben(lemértem)kifújni. Próbáltam orrspray is de az egyiktől teljesen eldugul(levegőt orromon nem tudom lélegezni) a másiktól meg folyik mint a Niagara. Pénteken esküvőre vagyok hivatalos (tanú vagyok) de ilyen állapotban nem a jegyes páron lesz lesz hangsúly hanem az elefanton aki tromlital (miközben finom az orrom).

2021. szept. 29. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

D vitamin (ha nem hiszed olvass utána, most nem fogom kifejteni) kb napi háromszor három napig

Minden, náthára eddig bevált módszeredet add hozzá

Olyan orrsprayt vegyél ami csak tengervizet tartalmaz

Orvos kéne lásson ha esetleg antibiotikumot ír fel akkor péntekre az is javít rajtad valamennyit

Illetve miért nem alszol ilyenkor, hogy fogsz igy meggyógyulni?

2021. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Halihó! :) Csinálj gőzölést. Forralj fel vizet kamillaval és amikor leveszed a tűz helyről hajolj föléje úgy hogy egy törölközőt terítesz a fejedre.

Igyál sok teát

2021. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krwkco ***** válasza:
76%

"Pénteken esküvőre vagyok hivatalos (tanú vagyok) de ilyen állapotban nem a jegyes páron lesz lesz hangsúly hanem az elefanton aki tromlital (miközben finom az orrom)."

Vagy, ha még nem gyógyultál meg, akkor nem mész el. A násznép hálás lesz érte, hogy nem fertőzöd végig őket. Biztos lesz ott egy nagykorú személy, akit meg lehet kérni, hogy legyen tanu.

2021. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Pénteken még bőven onthatod a vírust, nem lenne szép dolog végig fertőzni mindenkit, én lemondanám a helyedben az esküvőn való részvételt.
2021. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kakukkfűtea naponta több csésze. A meleg tea amúgyis segít feloldani a váladékot.
2021. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kakukkfűolaj jött be nagyon. 4-5 csepp naponta 3x bő vízzel. Max. 2 nap, de általában 1 nap alatt helyrehoz.
2021. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a NeoCitran - tudom, nem házi praktika.


Brutál erősen enyhíti a tüneteket és azzal, hogy csillapítja a váladéktermelést és a nyálkahártya duzzanatát, rövidíti a lefolyást és nem hagy teret a felülfertőződést okozó baktériumoknak. Legalábbis így vettem észre.

2021. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#1 épp akkor kelltem fel pisilni.

#2,5 teában sosincs hiányom

#7 köszi ma még is vetetem

2021. szept. 29. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!