Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 Sinoparhm után milyen 3....

2 Sinoparhm után milyen 3. oltást?

Figyelt kérdés

Háziorvosom elérhetetlen. Én a Pfizerre gondoltam, de hátha van itt, aki jobban ért hozzá :)

36/F



2021. szept. 29. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Előbb-utóbb el kell érd a háziorvost, mert beadni is ő fogja.
2021. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
A 10. oltáshoz milyen kell majd az még nagyobb dilemma lesz :) Őszintén a vírustól ha tartasz, akkor az oltás mellékhatásaitól miért nem? Olyan anyag (ok) kerülnek a szervezetedbe, amik befolyásolják a normális élettani immunműködésedet. A jóból is megárt a sok, nem még ezekből. Harmadik?? Minek? Azt mondták 2 oltás az életet ment és megold mindent... ne legyetek már ennyire birkák és vakok, hogy az egész biznisz a vakcináról szól. 3 hullámot éltem át sőt már a negyediket is élem, de még maszkot normálisan sosem hordtam, nem fertőtlenítem soha a kezem, simán több nővel voltam és találkozok buszsofőrként megannyi emberrel. Viszem a buszon a sok "covidost" elvileg. Aztán? Más meg már oltatott 3x és mégis vergődik, beteg vagy meghal(t).
2021. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
egyes: megyek oltópontra inkább.
2021. szept. 29. 15:25
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Pfizer vagy Moderna!
2021. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Agymosottak gyülekezete ez a topic is.
2021. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pfizer, de jobb lenne, ha orvos mondaná meg az alapbetegségeid függvényében.


Én Pfizernek örülnék, de inkább orvos mondja meg a betegségeim függvényében.

2021. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Én ma voltam, szó nélkül pfizert adtak mást nem is választhattam. Negyedikre meg már szerintem bármelyiket.
2021. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
7-es: Te azt felfogod, hogy a sok vakcina amit beléd nyomnak qrvára nem az egészségedet szolgálja? Negyedjére? És ha beledeglesz? Nem érdekel?
2021. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Na, én most jelentkeztem, csak oltópontot lehetett választani, oltást nem.

Tavasszal még eltitkoltam az alapbetegségeimet (ne tegyétek, nem jó ötlet), most viszont magánban vizsgáltatom őket, látják a leleteimet? Tehát tudnak ott az alapbetegségek alapján dönteni?

2021. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
Sok öngyilkosjelölt :D Jó oltakozást, hátha eloltanak mindnyájatokat és örülhet a politika, hogy darabszám lesztek. Istenem... hol van az esze az embereknek? Sorra halnak meg az oltások után vérrögök miatt, kapnak tüdőgyulladást és még sorolhatnám... közben jómagam és legtöbb oltatlan társam 3 sőt már 4 hullámot élt végig úgy, hogy el sem kapta pedig én voltam covidosokkal egy légtérben. Ébresztő!
2021. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!