Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért félnek a beoltott...

Miért félnek a beoltott személyek az oltatlanoktól? Valaki aki az egészségügyben dolgozik talán jobban megtudná válaszolni ezt.

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 20:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
47%
Miért, félnek?
2021. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
73%
tényleg én is tapasztaltam ezt, de nem értem mitől félnek mert ők is terjeszthetik egymást közt a vírust. akkor egymástól is félnek ezek szerint
2021. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Aki a kettest lepontozta annak esetleg van valasza erre?
2021. okt. 1. 20:19
 4/41 anonim ***** válasza:
52%
Honnan veszed hogy félnek? Hivatalos verzió szerint, a nem oltottakat féltik merthogy aki nincs vakcinázva az nagy veszélyben van :-) Ezt nem én mondom hanem a "szakértők". De akkor ezek szerint mindenki fél mindenkitől?
2021. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
29%

Az oltottak nem félnek az oltatlanoktól, maximum a saját, még nem oltható szeretteiket féltik (gyerekek, olyan emberek, akiket az állapotuk miatt nem lehet oltani.)

Az USA és Izrael statisztikája alapján, plusz az itthoni tapasztalatok szerint is a beoltottak ezreléke (kb 0,02%-a) produkál bármilyen tünetet, ha megfertőződik, ezért nem kell félnie. Miért kellene?...


Oltott esetében a megfertőződést fölösleges megelőzni, figyelni, tesztelni. A tünetek kialakulását kell megelőzni az oltással. Az aztán teljesen mindegy az oltott szempontjából, hogy hordozza-e a vírust, vagy nem, úgysem lesz tőle beteg. Ez utóbbi egyedül az oltatlanok szempontjából érdekes, mert náluk alakulnak ki tünetek. Az oltottak maximum társadalmi felelősségvállalás miatt vigyáznak az oltatlanokra, nem másért...


A mai 600. ilyen kérdés...

2021. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%
5. Istenem, amikor valaki ennyire nincs képben az elég fájdalmas... És még terjeszti is az okosságokat.
2021. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
10%
#6 Bagoly mondja. Akkor te féljél tovább...
2021. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Es az amit olvastam az igaz lehet, hogy az oltatlanok jobban terjesztik a betegseget?
2021. okt. 1. 22:17
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

#8 Alap immunológiai kérdés, ami MINDEN vírussal kapcsolatban ugyanígy működik:

Ha a szervezetben van sejtes, de legalább ellenanyagos immunitás, akkor a szervezetbe kerülő kórokozó nem, vagy nagyon kis mértékben képes szaporodni/replikálódni, ezért kevesebb kórokozó ürül a szervezetből.

Tehát igen, az oltatlanok szervezetében nagyobb mértékben képes replikálódni a vírus, így nagyságrendekkel többet is ürítenek. Összefüggés még: akkor alakulnak ki tünetek, ha a kórokozó képes annyira elszaporodni a szervezetben, hogy gyulladásokat, diszfunkciókat okozzon. Ezt nevezik "tünet"-nek, "betegség"-nek.

Akinél alacsony marad a kórokozószám, annál ebből kifolyólag nem alakul ki tünet. Nem tudom, de szerintem elég egyértelmű, egyszerű, törvényszerű, és tankönyvi.

Válasz röviden: igen

2021. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Koszi igy mar ertem hogy miert felnek az oltottak, eddig valahogy erre nem gondoltam, csak miutan olvastam hogy az oltatlanok jobban fertoznek.
2021. okt. 1. 22:30
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!