Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi annak a logikája, hogy...

Mi annak a logikája, hogy majd két év alatt a világ népességének csupán 3%-a kapta el a koronavírust, 97%-a nem, mégis mindenkit be akarnak oltani ellene?

Figyelt kérdés
Ez a 97% nem azt mutatja, hogy az emberek legnagyobb részének jól működik az immunrendszere, és természetes úton képes ellenállni a koronavírussal szemben?

2021. okt. 5. 10:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
9-es: Neked kimosták az agyad :D Siralmas... RS vírus miatt hányan betegednek meg és kapnak tüdőgyulladást egy évben? Sajnos csecsemők is vannak köztük, mert az rájuk veszélyes. Még sem oltanak ellene kötelezően kicsiket se és eleve mindenki leszarja, pedig én voltam RS fertőzött nem régiben a kisfiam miatt és 3-4 napig a tüdőm kiköptem úgy köhögtem és lázas is voltam. Ellenben voltam tavasszal covid-19-ben is és gyakorlatilag tünetmentes voltam, vagy csak enyhe levertséget éreztem, azaz a szervezetem vette, hogy valami nem kellő dolog került be, de ki is dobta hamar. Szóval az RS sokkal durvább, mitn egy a kamu covid -19 ami tesztre épül és valójában egy lópikula lefolyású betegség, gyanítom a fertőzöttek nagy része RS és rájuk volt fogva a covid, mert eredetileg az RS lefolyása súlyos esetben gyakran tüdőgyulladás. Baromság a covid, felejtsétek már el!
2021. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!